AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Dowiedz się więcej!

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w XI edycji akcji
„Burek sam nie poprosi o pomoc”.

Kliknij TUTAJ i pomóż nam nakarmić głodne psy!

BUREK SAM NIE POPROSI…

Ogólnopolska
zbiórka karmy

Od 2013 roku Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami, wraz z portalem Interia organizuje ogólnopolską zbiórkę na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z kilkunastu województw z całej Polski.

Zbiórkę wspiera:

Dzięki hojnej pomocy Darczyńców każdego roku zbieramy środki, które przeznaczamy na zakup karmy dla najbardziej potrzebujących zwierząt. Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym na przełomie grudnia i stycznia, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj w schroniskach brakuje.

Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarowanie czworonogom tego, czego najbardziej potrzebują – prawdziwego domu.

Dołącz do nas!

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w jednym z wytypowanych przez nas schronisk, przytulisk lub fundacji, wejdź na stronę www.burek.psilos.orgprzekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę.

Dzięki Twojej pomocy przysłowiowy Burek otrzyma michę pełną karmy!

.

Wspomóż
naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki, mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę, dokonując wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay oraz płatności online realizowanych przez PayPal. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą przekażemy do wskazanego schroniska (przytuliska) lub fundacji biorących udział w naszej akcji.

Do tej pory napełniliśmy ponad:

misek

Dziękujemy!

Poznaj wszystkie edycje naszej akcji:

Patronem medialnym naszej  akcji jest:

Zbiórkę „Burek sam nie poprosi o pomoc” wspierają: