AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Dowiedz się więcej!

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w X edycji akcji
„Burek sam nie poprosi o pomoc”.

Kliknij TUTAJ i pomóż nam nakarmić głodne psy!

BUREK

Ogólnopolska
zbiórka karmy

Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej zbiórce karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 1 grudnia 2016 do 20 lutego 2017 roku. 

W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z województwa lubelskiego, małopolskiego, podlaskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego.

Zbirórkę wspiera:

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami od pięciu lat wraz z portalem Interia organizuje zbiórkę środków za które zakupiona zostaje karma dla psów i kotów.

Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym się jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarować czworonogom to czego najbardziej potrzebują – prawdziwego domu.

Zapraszamy
do głosowania!

W dniu wczorajszym tj. 20 lutego 2017 roku zakończyliśmy IV edycję ogólnopolskiej zbiórki dla schronisk, przytulisk i fundacji. W organizowanej akcji udział wzięło czternaście wytypowanych miejsc. Łącznie udało się zebrać 36.939,07 PLN z czego na poszczególne schroniska, przytuliska i fundacje 32.204,95 PLN Pozostała kwota w wysokości 4.734,12 PLN wpłacona przez Darczyńców, którzy nie określili konkretnego celu zostanie przekazana jednemu z miejsc biorących udział w naszej akcji w drodze głosowania za pomocą poniższej ankiety. Głosować można do wtorku 28 lutego, do godziny 23:59.

I już wszystko stało się jasne. Zwycięzcą głosowania zostało Przytulisko w Łętkowicach prowadzone przez Fundację „Człowiek dla Zwierząt” i to właśnie zwierzaki z tego przytuliska otrzymają od nas dodatkowy bonus. Gorąco dziękujemy wszystkim Internautom za udział w głosowaniu.

A teraz niespodzianka… dla walczącego o pierwsze miejsce schroniska „Psia Chata” prowadzonego przez Fundację S.O.S. dla Zwierząt w Chorzowie Maciejkowicach nasi sponsorzy ufundowali nagrodę pocieszenia w wysokości 1000 złotych.

Wytypowane schroniska i przytuliska

Poniżej pełna lista schronisk, przytulisk oraz fundacji zakwalifikowanych do udziału w naszej akcji

Azyl psiaków szukających domu w Augustowie
Fundacja „Jedno Serce Nie Da Rady” w Białymstoku
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu
Fundacja S.O.S. dla Zwierząt w Chorzowie
Przytulisko dla Psów i Kotów w Harbutowicach
Schronisko dla Zwierząt „AS” w Kłomnicach
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie
Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łętkowicach
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Azorek” w Obornikach
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Psi Raj w Pasłęku
Fundacja dla zwierząt „Duch Leona” Stare Juchy
Społeczne Schronisko dla Zwierząt w Rudzie Śląskiej
Schronisko dla Bezdomnych Zwierzątw Sosnowcu
Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach

Wspomóż
naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę dokonując wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay oraz płatności online realizowanych przez PayPal. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą przekażemy do wskazanego schroniska (przytuliska). Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w baner schroniska lub przytuliska znajdujący się w tabeli powyżej.

 Konkurs fotograficzny!

UWAGA! Konkurs fotograficzny! Wyślij najweselsze lub najsmutniejsze zdjęcie swojego psa lub kota i zgarnij nawet trzysta złotych! Zdjęcia można przesyłać do 6 stycznia 2017 roku. Nagrody w konkursie ufundowała sieć salonów firmowych „Nakarm Pupila”. Więcej informacji otrzymacie klikając w poniższy baner.

Wspierają nas.

Nie pozwólmy naszemu Burkowi umrzeć z głodu – tymi słowami Adam Nawałka – selekcjoner i trener reprezentacji Polski w piłce nożnej – zachęca
do zaangażowania się w akcję „Burek sam nie poprosi o pomoc”

Do udziału w zbiórce zachęca także Pascal Brodnicki – posłuchaj jego apelu!

Radek Liszewski wspiera naszą zbiórkę – posłuchaj jego apelu!

Mariusz Zaniewski i jego adoptowana ze schroniska „Foka” wspierają naszą zbiórkę – posłuchaj!

Renata Przemyk wspiera naszą zbiórkę – posłuchaj wzruszającego apelu!

 

Serdecznie dziękujemy grupie młodych twórców, która korzystając z platformy YouTube i serca swoich widzów zebrała kwotę 2.181,41 PLN wpierając IV edycję organizowanej przez nas akcji.

Patronem medialnym zbiórki jest:

Sponsorem zbiórki „Burek sam nie poprosi o pomoc” jest:

Rozliczenie zbiórki

W dniu 20 lutego zakończyliśmy IV edycję ogólnopolskiej zbiórki dla schronisk, przytulisk i fundacji. W organizowanej akcji udział wzięło czternaście wytypowanych miejsc. Łącznie udało się zebrać 36.939,07 PLN z czego na poszczególne schroniska, przytuliska i fundacje 32.204,95 PLN Pozostała kwota w wysokości 4.734,12 PLN wpłacona przez Darczyńców, którzy nie określili konkretnego celu zostanie przekazana jednemu z miejsc biorących udział w naszej akcji w drodze głosowania.