VI EDYCJA AKCJI

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt

BUREK SAM NIE POPROSI…

Ogólnopolska
zbiórka karmy

W okresie od 15 listopada do 31 grudnia 2018 roku Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału VI edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z województwa dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Zbirórkę wspiera:

Dzięki hojnej pomocy Darczyńców od sześciu lat zbieramy środki, które przeznaczamy na zakup karmy dla najbardziej potrzebujących zwierząt. Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym na przełomie grudnia i stycznia, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj w schroniskach brakuje.

Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarować czworonogom to czego najbardziej potrzebują – prawdziwego domu.

AMBASADOREM AKCJI JEST

Dorota Sumińska

Dorota Sumińska urodziła się w 1957 roku. Jest absolwentką wydziału medycyny weterynaryjnej SGGW, lekarzem weterynarii z wieloletnią praktyką, specjalistką od chorób psów i kotów, wegetarianką, publicystką, autorką wielu powieści, książek i poradników poświęconych wszystkim , żywym istotom. Pisze dla dorosłych i dla dzieci. Z zamiłowania jest psychologiem zwierzęcym i przyrodnikiem. Z pasją oddaje się opiece nad zwierzętami. Podwarszawski dom dzieli z dwudziestoma  zwierzętami zabranymi z niedoli. Prowadziła programy telewizyjne w TVP1 i radiowe w I Programie Polskiego Radia. Od wielu lat prowadzi w radiu TOK FM autorską audycję „Wierzę w zwierzę”. Za pośrednictwem mediów udziela porad dotyczących odpowiedniego podejścia i szacunku do naszych braci mniejszych. Kontynuuje prywatną praktykę lekarsko-weterynaryjną w swoim gabinecie na warszawskich Bielanach.

Jak możesz pomóc?

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę.
Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Aby wybrać schronisko lub przytulisko któremu chcesz przekazać
darowiznę kliknij w jeden z poniższych banerów.

Schronisko dla Zwierząt "Reksio"
w Brodnicy
kliknij >>>

Przytulisko dla Psów i Kotów
w Harbutowicach
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Sosnowcu
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Zielonej Górze
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Posadówku
kliknij >>>

Schronisko dla Zwierząt "Azorek"
w Obornikach
kliknij >>>

Inspektorat OTOZ Animals
w Zakopanem
kliknij >>>

Schronisko dla zwierząt "Psia Chata"
w Chorzowie
kliknij >>>

Miejskie Schronisko dla Zwierząt
w Tychach
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Opolu
kliknij >>>

Fundacja "Jedno Serce Nie Da Rady"
w Białymstoku
kliknij >>>

Ośrodek Terapeutyczno Edukacyjny
w Zbiersku
kliknij >>>

Schronisko dla Zwierząt "Przytulisko"
w Chojnicach
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Toruniu
kliknij >>>

Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Łętkowicach
kliknij >>>

Schronisko dla Zwierząt Psi Raj
w Pasłęku
kliknij >>>

Społeczne Schronisko dla Zwierząt
w Rudzie Śląskiej
kliknij >>>

Schronisko dla Zwierząt Medor
w Zgierzu
kliknij >>>

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt Reks
w Malborku
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Dyminach
kliknij >>>

Miejskie Schronisko dla Zwierząt
w Mielcu
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Głownie
kliknij >>>

Fundacja dla Zwierząt "Ogon Do Góry"
w Kołobrzegu
kliknij >>>

Azyl psiaków szukających domu
w Augustowie
kliknij >>>

Hospicjum dla Zwierząt "Staruszkowo"
w Krzewiach Małych
kliknij >>>

Przytulisko Fundacji "Znajdki"
w Kruszach k. Radzymina
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "AS"
w Kłomnicach
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Krzesimowie
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Bytomiu
kliknij >>>

Fundacja "Duch Leona"
w Dobrej Woli
kliknij >>>

Koty nie są nam obojętne!

W ostatniej chwili do naszej zbiórki wyjątkowo dołączyły trzy Fundacje opiekujące się kotami:

Fundacja "Koci Zakątek"
we Wrocławiu
kliknij >>>

Przytulisko dla kotów Anny Jajus
w Gliwicach
kliknij >>>

Nasze Koty Fundacja "Na Zdrowie"
w Zelczynie
kliknij >>>

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę dokonując wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay oraz płatności online realizowanych przez PayPal. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą przekażemy do wskazanego schroniska, przytuliska lub fundacji.

Jeśli chcesz wesprzeć działania naszej Fundacji przez portal Ratujemy Zwierzaki przekaż dowolnej wielkości darowiznę. Możesz zrobić to jednorazowo albo regularnie każdego miesiąca. Portal ratujemyzwierzaki.pl stworzony przez Fundację SiePomaga to społeczność miłośników zwierząt, troszczących się i dbających o istoty, które same o to nie poproszą. Aby przekazać darowiznę skorzystaj z zamieszczonych obok banerów.

Akcję można wesprzeć przesyłając SMS pod numer 72365 o treści S14041.
Koszt wysłania wiadomości wynosi 2,46 PLN (z VAT).

WYŚLIJ ZDJĘCIE I WYGRAJ CENNE NAGRODY

Konkurs w Interia

Mamy dla Was wyjątkowy konkurs! Do wygrania trzy zestawy zawierające: lokalizator GPS dla psa z roczną subskrypcją (Pakiet Ambasadora) o łącznej wartości 537 złotych każdy oraz zapas karmy. Co trzeba zrobić? Wystarczy dodać na Instagramie zdjęcie swojego pupila, opisać w kilku zdaniach jego najbardziej spektakularną ucieczkę i co bardzo ważne zdjęcia oznaczyć hasztagami #ucieczkapupila oraz #kobietainteria. Konkurs trwa do 12 grudnia 2018 do godziny 12:00. Z niecierpliwością czekamy na Wasze zdjęcia i historie! Aby wziąć udział w konkursie kliknij TUTAJ

SŁUCHAJ RADIA I WYGRAJ LOKALIZATOR

Konkurs w Radio Kraków

Producent urządzenia “Bezpieczne Zwierzę”, zajmujący się sprzedażą lokalizatorów GPS dla pupili postanowił podarować trzy lokalizatory o łącznej wartości 537 złotych każdy , które można będzie wygrać w podczas konkursów organizowanych w trakcie trwania audycji radiowej “Klinika Zdrowego Chomika” emitowanej na antenie Radia Kraków w trzy kolejno następujące po sobie soboty tj. 8 grudnia, 15 grudnia i 22 grudnia. Audycje emitowane są na żywo, w godzinach od 9:00 do 10:00. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy słuchać Radia Kraków! Sponsorem w nagród jest producent urządzenia “Bezpieczne Zwierzę”, zajmujący się sprzedażą lokalizatorów GPS dla pupili. Radio Kraków możesz słuchać ON LINE klikając TUTAJ

NIESPODZIANKA OD

Chicopee

Firma Chicopee partner VI ogólnopolskiej zbiórki „Burek sam nie poprosi o pomoc” postanowił podarować nam kilkaset kilogramów wysokiej jakości suchej karmy dla psów. Tradycyjnie postanowiliśmy przekazać karmę schroniskom, przytuliskom i fundacjom biorącym udział w naszej akcji.

Ale to nie wszystko… Ilość podarowanej karmy będzie rosła w zależności od ilości zebranych w naszej akcji środków. Warto więc poinformować znajomych, udostępniać stronę na portalach społecznościowych i dołączyć do zbiórki przekazując dowolnej wielkości darowiznę.

ZNAJDŹ SWOJEGO PUPILA ZAWSZE I WSZĘDZIE

Lokalizator GPS

Z wielką radością informujemy, że do naszej akcji dołączyła Firma LOCON zajmująca się sprzedażą lokalizatorów GPS dla zwierząt przekazując na rzecz naszej Fundacji kilkanaście sztuk lokalizatorów, które zostaną rozdane w drodze organizowanych konkursów.

Lokalizator GPS to niewielkie, łatwe w użyciu urządzenie przyczepiane do obroży, które dzięki zaawansowanej technologii komórkowej oraz sygnałowi GPS pomoże Wam znaleźć czworonoga w ciągu dosłownie kilku minut. Dzięki aplikacji na telefon, tablet lub komputer zobaczycie na mapie gdzie aktualnie przebywa. Po przymocowaniu lokalizatora do obroży możecie być spokojni o bezpieczeństwo Waszego pupila. Więcej informacji o lokalizatorach GPS znajdziecie <TUTAJ>

PATRONEM MEDIALNYM AKCJI JEST

Radio Kraków

Sponsorem naszej akcji jest:

Zbiórkę „Burek sam nie poprosi o pomoc” wspierają: