Lokalizator GPS
dla psa lub kota

Znajdź swojego pupila zawsze i wszędzie!

Uciekinierzy…

Kto z Was nie słyszał o poszukiwaniach zaginionego czworonoga? Na portalach społecznościowych, słupach ogłoszeniowych, latarniach, przystankach komunikacji miejskiej nie jeden raz widzieliście ogłoszenie o zaginionym psie lub kocie.

Wielu z Was uczestniczyło w poszukiwaniach czworonogów, które zerwały się ze smyczy, uciekły z terenu posesji czy zwyczajnie oddalały się podczas spacerów ze swoim opiekunem. Duża część „uciekinierów” odnajdowała się w ciągu kilku godzin, zdarzają się jednak przypadki, w których pomimo zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań nie udało się odnaleźć podopiecznego.

Pytanie…

Wiele razy zastanawialiście się jak możecie skutecznie zabezpieczyć swojego pupila na wypadek zaginięcia lub nawet kradzieży. Wielu z Was trwale znakuje swoje zwierzęta tatuażem lub mikroczipem wszczepianym pod skórę. Niektórzy przywieszają do obroży zawieszkę zawierającą imię oraz numer telefonu. Rozwiązania te, choć często skuteczne nie dają stu procentowej gwarancji odnalezienia psa lub kota. Co więc jako opiekunowie zwierząt ze skłonnościami do włóczęgostwa możecie jeszcze zrobić, aby w stu procentach umożliwić jego odnalezienie lub bardzo ułatwić poszukiwania?

Rozwiązanie…

Idealnym rozwiązaniem jest przyczepiany do obroży zwierzęcia lokalizator GPS dzięki któremu można w bardzo prosty sposób określić pozycję geograficzną, w której znajduje się nasz pies lub kot. Urządzenie pozwala zlokalizować czworonoga z dokładnością do kilku metrów nawet wtedy, kiedy zwierzak przebywa w budynku. W każdej chwili możemy rozpocząć śledzenie otrzymując dokładne informacje o lokalizacji. Lokalizator GPS pokazuje nie tylko miejsce, w którym aktualnie znajdują się Wasze zwierzęta, ale także miejsca, w których były ostatnio. Możecie namierzać lokalizator co chwilę, w momencie kiedy szukacie swojego przyjaciela lub przeglądać historię jego wędrówek.

Podsumowanie…

Lokalizator GPS to niewielkie, łatwe w użyciu urządzenie przyczepiane do obroży, które dzięki zaawansowanej technologii komórkowej oraz sygnałowi GPS pomoże Wam znaleźć czworonoga w ciągu dosłownie kilku minut. Dzięki aplikacji na telefon lub tablet zobaczycie na mapie gdzie aktualnie przebywa. Po przymocowaniu lokalizatora do obroży możecie być spokojni o bezpieczeństwo Waszego pupila.

Specyfikacja…

Wielkość urządzenia: 49 x 33 x 15 mm
Bateria: 400mAh polimerowa
Zakres działania: 850/900/1800/1900 Mhz
Lokalizator: GPS + BTS
Gniazdo na kartę SIM: tak
Materiał: silikon, plastik
Czas ładowania: około 1h
Czas działania: od 1 do 2 dni w zależności od wybranych ustawień i interwału lokalizowania urządzenia
Waga: 118 gramów 
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesiące

Gdzie kupić?

Locon Sp. z o.o.
Tama Pomorzańska 1
70-030 Szczecin
tel. 91 469 60 49
pomoc@locon.pl

Weź udział w konkursie i wygraj lokalizator!

Lokalizator można kupić, ale można też wygrać go w konkursie organizowanym w ramach akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”.

Do wygrania trzy zestawy zawierające: lokalizator GPS dla psa z roczną subskrypcją (Pakiet Ambasadora) o łącznej wartości 537 złotych każdy oraz zapas karmy. Co trzeba zrobić? Wystarczy dodać na Instagramie zdjęcie swojego pupila, opisać w kilku zdaniach jego najbardziej spektakularną ucieczkę i co bardzo ważne zdjęcia oznaczyć hasztagami #ucieczkapupila oraz #kobietainteria. Konkurs trwa do 12 grudnia 2018 do godziny 12:00. Z niecierpliwością czekamy na Wasze zdjęcia i historie! Aby wziąć udział w konkursie kliknij TUTAJ Sponsorami w konkursie są: Chicopee – firma oferująca szeroki asortyment karm dla psów oraz producent urządzenia „Bezpieczne Zwierzę”, zajmujący się sprzedażą lokalizatorów GPS dla pupili.

 

Aby wziąć udział w konkursie kliknij w poniższy baner!

Słuchaj Radia Kraków i wygraj lokalizator GPS! Producent urządzenia „Bezpieczne Zwierzę”, zajmujący się sprzedażą lokalizatorów GPS dla pupili postanowił podarować trzy lokalizatory o łącznej wartości 537 złotych każdy , które można będzie wygrać w podczas konkursów organizowanych w trakcie trwania audycji radiowej „Klinika Zdrowego Chomika” emitowanej na antenie Radia Kraków w trzy kolejno następujące po sobie soboty tj. 8 grudnia, 15 grudnia i 22 grudnia. Audycje emitowane są na żywo, w godzinach od 9:00 do 10:00. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy słuchać Radia Kraków! Sponsorem w nagród jest producent urządzenia „Bezpieczne Zwierzę”, zajmujący się sprzedażą lokalizatorów GPS dla pupili.

 

Kliknij poniższy baner i słuchaj Radia Kraków on line!