AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Dowiedz się więcej!

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w X edycji akcji
„Burek sam nie poprosi o pomoc”.

Kliknij TUTAJ i pomóż nam nakarmić głodne psy!

BUREK

Ogólnopolska
zbiórka karmy

Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej zbiórce karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 20 listopada 2015 roku do 31 grudnia 2015 roku. 

W zbiórce biorą udział wybrane schroniska oraz przytuliska z województwa małopolskiego, podlaskiego, śląskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Zbirórkę wspiera:

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami od pięciu lat wraz z portalem Interia organizuje zbiórkę środków za które zakupiona zostaje karma dla psów i kotów.

Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym się jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarować czworonogom to czego najbardziej potrzebują – prawdziwego domu.

Wytypowane schroniska i przytuliska

Poniżej pełna lista schronisk, przytulisk oraz fundacji zakwalifikowanych do udziału w naszej akcji

Azyl psiaków szukających domu w Augustowie
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Animals w Białogardzie
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapek” w Hajnówce
Przytulisko dla Psów i Kotów w Harbutowicach
Schronisko dla Zwierząt „AS” w Kłomnicach
Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łętkowicach
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Azorek” w Obornikach
Społeczne Schronisko dla Zwierząt w Rudzie Śląskiej
Schronisko dla Bezdomnych Zwierzątw Sosnowcu
Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach

Wspomóż
naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę dokonując wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay oraz płatności online realizowanych przez PayPal. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą przekażemy do wskazanego schroniska (przytuliska). Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w baner schroniska lub przytuliska znajdujący się w tabeli powyżej.

ZRÓB BLISKIM PREZENT ŚWIĄTECZNY I POMÓŻ BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM
dokonaj zakupów z 20% rabatem a 10% ich wartości zasili konto fundacji

Nieobojętna na los bezdomnych i potrzebujących zwierząt krakowska firma ELFRIKA od lat współpracująca z Fundacją Psi Los postanowiła wspomóc ogólnopolską zbiórkę dla schronisk i przytulisk. Każdy z Państwa dokonujący zakupów w sklepie internetowym www.elfrika.pl po wpisaniu specjalnego kodu rabatowego otrzyma 20% zniżki obejmującej cały asortyment. Co bardzo ważne 10% wartości z dokonanych w ten sposób zakupów zasili konto Fundacji i zostanie przeznaczona na zakup karmy dla schronisk i przytulisk biorących udział w akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia sklepu ELFRIKA, dokonania zakupów i tym samym przyłączenia się do organizowanej zbiórki. Więcej informacji o możliwości dokonania zakupów z 20% rabatem otrzymacie Państwo klikając w poniższy baner.

Dodatkowe pół tony karmy dla jednego z dziesięciu schronisk!

Z wielką radością informujemy, że do naszej ogólnopolskiej zbiórki dla schronisk i przytulisk „Burek sam nie poprosi o pomoc” dołączyła firma Tropical Tadeusz Ogrodnik – producent Karm Premium i Super Premium dla psów, przekazując na rzecz jednego z dziesięciu wytypowanych schronisk i przytulisk 500 kilogramów wysokiej jakości karmy TropiDog. Do którego z miejsc trafi podarowana karma? O tym zdecydujecie Państwo sami oddając swój głos w poniższej ankiecie. Głosowanie trwa do 31 grudnia 2015 roku do godziny 23:59
UWAGA! Firma Tropical Tadeusz Ogrodnik postanowiła zaskoczyć zarówno organizatorów zbiórki jak bezdomne zwierzęta bytujące w schroniskach i przytuliskach biorących udział w akcji przekazując dodatkowe 500 kg wysokiej jakości karmy dla drugiego i trzeciego miejsca wytypowanego przez Internautów w drodze głosowania za pomocą powyższej ankiety. Dzięki tak hojnej postawie przedstawicieli firmy Tropical Schronisko dla Zwierząt w Sosnowcu otrzymuje 300 kg karmy, a Przytulisko dla Zwierząt w Łętkowicach otrzymuje 200 kg karmy.

Wspierają nas.

Jak co roku akcję wspiera Paweł Małaszyński – posłuchaj jego apelu!
Czesław Mozil wspiera naszą zbiórkę – posłuchaj jego apelu!

Renata Przemyk wspiera naszą zbiórkę – posłuchaj wzruszającego apelu!

Mariusz Zaniewski i jego adoptowana ze schroniska „Foka” wspierają naszą zbiórkę – posłuchaj!

Renata Przemyk wspiera naszą zbiórkę – posłuchaj wzruszającego apelu!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”. Konkurs podzielony został na dwa etapy tj. przesyłanie zdjęć oraz wybór zwycięzców. Na wzruszające fotografie Waszych czworonogów czekaliśmy do 10 grudnia 2015 roku. Od 14 grudnia rozpoczął się drugi etap konkursu – czyli głosowanie na najbardziej wzruszające zdjęcie czworonoga. Kliknij, wybierz zdjęcie i oddaj swój głos. więcej…

Patronem medialnym zbiórki jest:

Sponsorem zbiórki „Burek sam nie poprosi o pomoc” jest:

Rozliczenie zbiórki

W dniach od 20 listopada do 31 grudnia 2015 roku Darczyńcy w ramach organizowanej przez Fundację Psi Los ogólnopolskiej zbiórki dla schronisk i przytulisk „Burek sam nie poprosi o pomoc” dokonywali wpłat, z których zakupiona zostanie karma dla zwierząt. Łącznie przekazano 35 418,09 zł z czego na poszczególne schroniska 30 773,22 zł. Kwota w wysokości 4644,87 zł wynikająca z wpłat, w których Darczyńcy nie określili konkretnego miejsca na rzecz którego przekazują darowiznę została równo podzielona na jedenaście schronisk i przytulisk biorących udział w akcji. Gorąco i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.