AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Dowiedz się więcej!

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w X edycji akcji
„Burek sam nie poprosi o pomoc”.

Kliknij TUTAJ i pomóż nam nakarmić głodne psy!

BUREK

Ogólnopolska
zbiórka karmy

W okresie od 15 listopada 2017 do 15 stycznia 2018 roku Interia oraz Fundacja Psi Los organizowała V edycję ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

W zbiórce brały udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z województwa dolnośląskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Zbirórkę wspiera:

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami od pięciu lat wraz z portalem Interia organizuje zbiórkę środków za które zakupiona zostaje karma dla psów i kotów.

Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym się jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarować czworonogom to czego najbardziej potrzebują – prawdziwego domu.

Jak możesz pomóc?

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych poniżej schroniskach, przytuliskach i fundacjach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Aby wybrać schronisko lub przytulisko któremu chcesz przekazać
darowiznę kliknij w jeden z poniższych banerów.

Azyl psiaków szukających domu
w Augustowie
kliknij >>>

Fundacja „Jedno Serce Nie Da Rady”
w Białymstoku
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Bytomiu
kliknij >>>

Schronisko dla zwierząt „Psia Chata”
w Chorzowie
kliknij >>>

Fundacja dla
Zwierząt
„Duch Leona”
kliknij >>>

Przytulisko dla Psów i Kotów
w Harbutowicach
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „AS” w Kłomnicach
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Krzesimowie
kliknij >>>

Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Łętkowicach
kliknij >>>

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Mielcu
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
„Azorek” w Obornikach
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Psi Raj w Pasłęku
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Posadówku
kliknij >>>

Społeczne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Rudzie Śląskiej
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Sosnowcu
kliknij >>>

Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
w Tychach
kliknij >>>

W ostatniej chwili do naszej akcji dołączyło hospicjum „Staruszkowo”,
Schronisko dla zwierząt Medor w Zgierzu oraz Fundacja „Ogon Do Góry” z Kołobrzegu

Hospicjum dla zwierząt
„Staruszkowo”
w Krzewiach Małych
kliknij >>>

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Medor w Zgierzu
kliknij >>>

Fundacja dla zwierząt „Ogon Do Góry”
w Kołobrzegu
kliknij >>>

Wspomóż
naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę dokonując wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay oraz płatności online realizowanych przez PayPal. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą przekażemy do wskazanego schroniska (przytuliska). Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w baner schroniska lub przytuliska znajdujący się w tabeli powyżej.

Wspierają nas.

UWAGA! Mamy dla Was wspaniałą niespodziankę! Firma Chicopee partner V ogólnopolskiej zbiórki „Burek sam nie poprosi o pomoc” postanowił podarować nam 600 kg wysokiej jakości suchej karmy dla psów. Tradycyjnie postanowiliśmy przekazać karmę schroniskom, przytuliskom i fundacjom biorącym udział w naszej akcji. Tradycyjnie wybór miejsc zależał wyłącznie od Was. Oddając głos w specjalnie utworzonej ankiecie mogliście wskazać które zwierzaki otrzymają dodatkową porcję karmy od Chicopee. Głosowanie rozpoczęło się 24 stycznia i trwało do 31 stycznia 2018 roku. Tym razem postanowiliśmy podzielić karmę między trzy miejsca, które uzyskają najwięcej głosów w ankiecie. I miejsce otrzyma 300 kg karmy, II miejsce otrzyma 200 kg karmy, a III miejsce otrzyma 100 kg karmy.

W dniu 31 stycznia zakończyło się głosowanie, w którym Internauci wskazywali miejsca, które otrzymają dodatkowy bonus – prezent od Chicopee. Zgodnie z wcześniejszą informacją schronisko, przytulisko lub fundacja, które zajęło pierwsze miejsce otrzyma dodatkowo 300 kg karmy, schronisko, przytulisko lub fundacja, które zajęło drugie miejsce otrzyma 200 kg karmy, a schronisko, przytulisko lub fundacja , które zajęło trzecie miejsce otrzyma 100 kg karmy.

W głosowaniu udział wzięło 9300 Internautów. I miejsce zajęło Schronisko dla Zwierząt „Psi Raj” w Pasłęku, które zebrało 2465 głosów i dodatkowo otrzymuje 300 kg karmy Chicopee, II miejsce zajęło Przytulisko dla Zwierząt w Łętkowicach, które zebrało 2291 głosów i dodatkowo otrzymuje 200 kg karmy Chicopee, a III miejsce zajęło Schronisko dla Zwierząt w Mielcu, które zebrało 2156 głosów i dodatkowo otrzymuje 100 kg karmy Chicopee. Szczegółowe wyniki głosowania dostępne poniżej.

 
Dodatkowo specjalną nagrodę pocieszenia czyli 100 kg karmy Chicopee otrzymuje Fundacja „Ogon Do Góry” z Kołobrzegu, która w głosowaniu otrzymała 957 głosów zajmując tym samym IV miejsce.

Prezent od firmy Tropical – 300 kg karmy Tropidog dla bezdomnych zwierząt!

Z wielką radością informujemy, że do naszej ogólnopolskiej zbiórki dla schronisk i przytulisk „Burek sam nie poprosi o pomoc” po raz kolejny dołączyła firma Tropical Tadeusz Ogrodnik – producent Karm Premium i Super Premium dla psów, przekazując na rzecz jednego z dziewiętnastu wytypowanych schronisk, przytulisk i fundacji 300 kilogramów (a może i więcej) wysokiej jakości karmy TropiDog. Do którego z miejsc trafi podarowana karma? O tym mogliście zdecydować sami oddając swój głos w specjalnie utworzonej ankiecie. Głosowanie rozpoczęło się 1 stycznia i trwało do 15 stycznia 2018 roku do godziny 23:59. W ankiecie udział wzięło 2185 Internautów. Zgodnie z Waszym wyborem prezent od Firmy Tropical trafi do Fundacji „Jedno Serce Nie Da Rady” z Białegostoku. Fundacja ta otrzymała 708 głosów wygrywając głosowanie! Szczegółowe wyniki głosowania dostępne są poniżej.

SMACZAKI to najwyższej jakości naturalne przysmaki, które pokochają wszystkie psy!

Z wielką przyjemnością informujemy, że do naszej akcji dołączyła marka SMACZAKI. W ofercie SMACZAKÓW znajdziecie przysmaki dla psów wykonane ze starannie wyselekcjonowanych, wyłącznie świeżych i naturalnych składników mięsnych i rybnych. SMACZAKI są zdrowe, pożywne, lekkostrawne i są odpowiednie dla wszystkich psów bez względu na ich wielkość, wiek czy też upodobania smakowe.

Producent SMACZAKÓW postanowił wesprzeć naszą akcję i przekazał nam SMACZAKI o wartości 8000 złotych – a my postanowiliśmy przekazać je jednemu ze schronisk, przytulisk lub fundacji biorących udział w naszej zbiórce. Uruchomiliśmy ankietę za pomocą której Internauci oddawali swoje głosy wskazując miejsce do którego trafią SMACZAKI. W drodze głosowania, które trwało do 31 grudnia 2017 roku najwięcej głosów (546) otrzymało Przytulisko w Łętkowicach prowadzone przez Fundację „Człowiek dla Zwierząt” i to właśnie tam, w najbliższym czasie pojadą SMACZAKI. Mamy nadzieję, że bytujące w Łętkowicach czworonogi ucieszą się z otrzymanej nagrody. Szczegółowe wyniki głosowania dostępne są poniżej.

Patronem medialnym zbiórki jest:

Sponsorem naszej akcji jest:

Zbiórkę „Burek sam nie poprosi o pomoc” wspierają:

Rozliczenie zbiórki

W okresie od 15 listopada 2017 roku do 15 stycznia 2018 roku w ramach organizowanej przez Fundację Psi Los i portal Interia ogólnopolskiej zbiórki dla schronisk, przytulisk i fundacji „Burek sam nie poprosi o pomoc” Darczyńcy mogli przekazywać dowolnej wielkości darowiznę w całości przeznaczoną na zakup karmy dla potrzebujących zwierząt bytujących w dziewiętnastu wytypowanych przez nas miejscach. Łącznie udało się zebrać 50 250,94 PLN

10203,34           Hospicjum dla schorowanych psów „Staruszkowo” w Krzewiu Małym
5282,17             Przytulisko dla Psów i Kotów w Harbutowicach
4438,18             Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łętkowicach
3360,76             Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach
2993,75             Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie
2705,60             Społeczne Schronisko dla Zwierząt w Rudzie Śląskiej
2336,09             Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Psia Chata” w Chorzowie
2126,17             Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Azorek” w Obornikach Wlkp.
1910,77             Fundacja „Jedno Serce Nie Da Rady” w Białymstoku
1765,45             Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu
1761,73             Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Posadówku
1670,95             Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Psi Raj” w Pasłęku
1580,76             Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu
1554,74             Schronisko dla Zwierząt „AS” w Kłomnicach
1468,54             Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Mielcu
1382,59             Azyl psiaków szukających domu w Augustowie
1359,40             Fundacja dla Zwierząt „Duch Leona” w Dobrej Woli
1241,13             Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Medor w Zgierzu
1108,82             Fundacja „Ogon Do Góry” w Kołobrzegu