AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Azyl psiaków szukających domu SONIECZKOWO

Zbiórka dla:

Sonieczkowo – azyl psiaków szukających domu
16-300 Augustów, Żarnowo Pierwsze 9A
tel. 881 554 422

Sonieczkowo to nie schronisko to Azyl Psiaków Szukających domu. Działamy od jedenastu miesięcy. Założeniem schroniska jest pomaganie bezdomniakom, pomaganie i znajdowanie nowych kochających domków. Każdy psiak jest oznakowany elektronicznie (czipowany), szczepiony i sterylizowany (kastrowany). Zwierzęta karmione są mięsem (produktami pochodzenia zwierzęcego) oraz suchą i mokrą karmą. Mile witamy Wolontariat, a naszym podopiecznym odpowiednią opiekę zapewnia nasz gabinet weterynaryjny. Obecnie pod naszą opieką przebywa ok. 400 psiaków z terenu siedmiu gmin. Dzięki pomocy fundacji i stowarzyszeń adoptujemy psiaki na terenie całego kraju i zapewniamy im transport. Naszych podopiecznych wysyłamy pod opiekę domów tymczasowych, które pomagają w dostosowaniu ich do życia. Nasi lokatorzy potrzebują waszej pomocy aby należycie spędzić czas póki nie znajdą swoich ludzi.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Raiffeisen Polbank
Indywidualny nr rachunku bankowego:

03 1750 0012 0000 0000 4083 7825

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”.
Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.

Weź udział w ankiecie i zdecyduj do kogo trafi niespodzianka od Chicopee

500 kg wysokiej jakości karmy dla psów!

Kliknij TUTAJ

AMBASADOREM AKCJI JEST

Dorota Sumińska