AKCJA

Burek sam

nie poprosi o pomoc

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „AS” w Kłomnicach

Zbiórka dla:

Schronisko dla Zwierząt „As”
42-270 Kłomnice, Jamrozowizna 1
tel. 34 321 59 87

Schronisko AS w Jamrozowiźnie pod Kłomnicami powstało dziesięć lat temu w odpowiedzi na pękające w szwach schroniska w regionie. Również ono jest przepełnione, na 230 miejsc aktualnie przyjętych jest ponad 250 zwierząt. Każde z nich poszukuje prawdziwego domu i przyjaciela, który zaopiekuje się nim i będzie cieszyć się ze wszystkich wspólnych spacerów. Psy i koty są sterylizowane i szczepione, w miarę możliwości również znakowane elektronicznie (czipowane). W bieżącym roku, tylko i wyłącznie dzięki darczyńcom schronisko przeszło wiele prac remontowo-naprawczych jednak w dalszym ciągu jest to tylko malutka kropla w morzu potrzeb. Pracownicy starają się zapewnić podopiecznym jak najlepsze warunki jednak z uwagi na lokalizację przytuliska (z dala od miast, tereny mało zaludnione) i związaną z tym małą ilość wolontariuszy i darczyńców schronisko potrzebuje Państwa pilnej pomocy. Potrzebne są przede wszystkim karmy dla zwierząt, które z braku środków czasem dożywiane muszą być kaszą z chlebem oraz wolontariusze chętni do pomocy przy przeprowadzaniu adopcji i pracy ze zwierzakami.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Raiffeisen Polbank
Indywidualny nr rachunku bankowego:

14 1750 0012 0000 0000 4083 8112

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLN 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”.
Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.

Weź udział w ankiecie i zdecyduj do kogo trafi niespodzianka od Chicopee

500 kg wysokiej jakości karmy dla psów!

Kliknij TUTAJ

AMBASADOREM AKCJI JEST

Dorota Sumińska