AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Schronisko dla zwierząt „Psia Chata” w Chorzowie

Zbiórka dla:

Schronisko PSIA CHATA prowadzone
przez Fundację S.O.S. dla Zwierząt
41-508 Chorzów Maciejkowice,
ul. Antoniów 1 tel. 796 609 896

Fundacja S.O.S. dla zwierząt powstała 30 lipca 2007 roku. Przez wiele lat rozwijaliśmy się i robimy to nadal, a doświadczenie z mniejszymi braćmi pokazują, że życie nie znosi próżni. Cały czas się uczymy się, szkolimy i naprawdę kochamy to co robimy. Prowadzone przez nas od 2012 roku schronisko „Psia Chata” daje dach nad głową psom, kotom, zwierzętom gospodarskim takim jak: konie, kuce, kozy, owce, kaczki, ale również ptaki, gryzonie i zajęczaki. Nie mamy pomocy z miasta, borykamy się z problemem opłacania faktur u weterynarza, opłatą za czynsz etc. Czeka nas remont kojców… Mamy bardzo dużo starych psów wymagających leczenia. Średnio w prowadzonym przez nas schronisku łącznie około 50-60 psów, około 10 kotów, ale też wiele zwierząt gospodarskich. Utrzymujemy się głównie z darowizn i 1%.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Raiffeisen Polbank
Indywidualny nr rachunku bankowego:

12 1750 0012 0000 0000 4083 7857

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny . PLN

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”.
Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.