AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Przytulisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łętkowicach

Zbiórka dla:

Przytulisko dla zwierząt w Łętkowicach
32-107 Radziemice, Łętkowice Kolonia 59
tel. 783 553 197

Fundacja „Człowiek Dla Zwierząt” została założona przez Wiolettę Litwin-Mroczka, która kilkanaście lat temu postanowiła poświęcić swoje życie zwierzętom. Przytulisko w Łętkowicach to zwykłe gospodarstwo kupione przez panią Wiolę by ratować konie: stare, schorowane, zniszczone pracą ponad siły. W 2012 roku gospodarstwo stało się domem także dla bezdomnych psów – dla niektórych na krótko, bo były młode, ładne, zdrowe, chwyciły kogoś za serce i znalazły swoje miejsce przy boku dobrych ludzi, dla innych na stałe, bo są stare, chore albo tak skrzywdzone przez człowieka, że nie chcą mu już zaufać. Czasem trafiają tu także inne zwierzęta: najczęściej podrzucone pod bramę niechciane kocięta w pudełku albo worku po ziemniakach, gołąb ze złamaną nóżką, poturbowana kura, a nawet osioł. Wszystkie zwierzęta, które tam trafią mogą czuć się bezpieczne i mieć pewność, że pani Wiola będzie walczyć o ich życie, zdrowie i o to, by minęła trauma związana z porzuceniem, biciem, wypadkiem czy wrastającym w szyję łańcuchem. W Łętkowicach zawsze potrzebna jest karma, budy, materiały takie jak deski. styropian czy blacha by można było czynić bieżące naprawy. Fundacja Człowiek dla Zwierząt opiekuje się także domem tymczasowym dla kotów pani Józefy, gdzie przebywa ok. 70 kotów : maluchów, podrostków, dorosłych zdrowych kotów a także staruszków. Wszystkim podopiecznym pani Józia daje całe swoje serce i cały swój czas od 5 rano do 22-iej 7 dni w tygodniu, pozwalając sobie tylko na krótka przerwę na sen. W domu tymczasowym ciągle potrzebne są tony żwirku, podkłady, mleko dla kociąt i oczywiście karma sucha i mokra.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Raiffeisen Polbank
Indywidualny nr rachunku bankowego:

17 1750 0012 0000 0000 4083 8058

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”.
Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.

Weź udział w ankiecie i zdecyduj do kogo trafi niespodzianka od Chicopee

500 kg wysokiej jakości karmy dla psów!

Kliknij TUTAJ

AMBASADOREM AKCJI JEST

Dorota Sumińska