AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Fundacja dla zwierząt „Ogon Do Góry” w Kołobrzegu

Zbiórka dla:

Fundacja „Ogon Do Góry”
78-100 Kołobrzeg, ul. Mazowiecka 34A/18
tel. 724 518 022

Łączy nas ogromna miłość do zwierząt i wszystko co robimy jest z myślą o nich i ich dobru. Połączyły nas zwierzęta, wszystkie poznałyśmy się podczas wolontariatu. Chcąc pomagać bardziej i z większą siłą stworzyłyśmy Fundację Ogon Do Góry. Działamy w Kołobrzegu i jego okolicach, jednak nierzadko zdarza się nam jechać kilkaset kilometrów na ratunek jakiemuś biedakowi. Pod naszą opiekę trafiają różne zwierzęta, nie tylko psy i koty. Jako jedni z bardzo nielicznych ratujemy na ile jest to możliwe ptaki w naszym rejonie. Mamy ogromne plany i równie wielką nadzieję, że wszystkie je uda się zrealizować. Jednak nie uda nam się to bez Waszej pomocy! Naszym największym marzeniem jest stworzenie bezpiecznego miejsca dla zwierząt, schroniska, które będzie jedynie przejściowym etapem w życiu skrzywdzonych zwierząt oraz azylu dla rannych ptaków. Do tego celu potrzebne jest nam ogromne wsparcie darczyńców, gdyż prócz rąk do pracy, miłości do zwierząt i miliona pomysłów nie mamy za wiele. Stawiamy również na edukację najmłodszych w naszym rejonie, regularnie odwiedzamy szkoły, edukujemy dzieci. Kolejny rok organizujemy akcję “Kocia Chata od Dzieciaka” podczas której budujemy z dziećmi przed okresem zimowym domki dla kotów wolnożyjących.
POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Raiffeisen Polbank
Indywidualny nr rachunku bankowego:

56 1750 0012 0000 0000 4083 7841

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum
Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny . PLN

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”.
Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.