AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Fundacja dla zwierząt „Ogon Do Góry”
w Kołobrzegu.

Zbiórka dla Fundacji Ogon do Góry

Fundacja „Ogon Do Góry”
78-100 Kołobrzeg, ul. Mazowiecka 34A/18
tel. 724 518 022

Łączy nas ogromna miłość do zwierząt i wszystko co robimy jest z myślą o nich i ich dobru. Połączyły nas zwierzęta, wszystkie poznałyśmy się podczas wolontariatu. Chcąc pomagać bardziej i z większą siłą stworzyłyśmy Fundację Ogon Do Góry. Naszym marzeniem jest by, wszystkie zwierzęta radośnie merdały zadowolonymi ogonami. Mamy ogromne plany i równie wielką nadzieję, że wszystkie je uda się zrealizować. Jednak nie uda nam się to bez pomocy ludzi. Najwyższa pora by powiedzieć, że pragniemy założyć schronisko dla zwierząt. Stworzyć miejsce, w którym wszystkie skrzywdzone zwierzęta znajdą miłość i opiekę oraz bezpieczne schronienie. Do tego celu potrzebne jest nam ogromne wsparcie darczyńców, gdyż prócz rąk do pracy, miłości do zwierząt i miliona pomysłów nie mamy nic. W naszych planach także jest stworzenie patrolu dla zwierząt by, móc przeprowadzać interwencje. Chciałybyśmy także przeprowadzać szkolenia z zakresu pomocy zwierzętom. To co najważniejsze to fakt , iż nie chcemy skupiać się tylko na psach i kotach, chciałybyśmy pomagać wszystkim ogoniastym.

Wspomóż
naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Alior Bank S.A. 
Numer rachunku bankowego:

14 2490 0005 0000 4500 5927 8863

Tytuł wpłaty:

ZKL22

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum
Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny . PLN

 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem
Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”.
Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.