VII EDYCJA AKCJI

Burek sam nie
poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt

RAZEM DLA DOBRA ZWIERZĄT

BUREK SAM NIE POPROSI...

Ogólnopolska
zbiórka karmy!

W okresie od 15 listopada do 31 grudnia 2019 roku Portal "RatujemyZwierzaki", Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z województwa dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Współorganizatorem akcji jest:

Dzięki hojnej pomocy Darczyńców od siedmiu lat zbieramy środki, które w całości przeznaczamy na zakup karmy dla najbardziej potrzebujących zwierząt. Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy dobrej jakośći, najlepiej jeśli jest to karma wysokoenergetyczna, której ze względu na cenę zazwyczaj w schroniskach i przytuliskach brakuje.

Z roku na rok organizowana przez nas ogólnopolska akcja "Burek sam nie poprosi o pomoc" cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko Darczyńców ale także firm, które w czasie trwania zbiórki przkazują oferowane przez siebie produkty, które następnie przeznaczamy dla jednego lub kilku miejsc biorących udział w naszej akcji. Dołączają do nas także większe i mniejsze media pisząc i informując opinię publiczną. Dzięki zaufaniu Darczyńców oraz nawiązaniu współpracy z mediami każdego roku suma, którą udaje się zebrać jest coraz większa. W ubiegłym roku zebraliśmy 112737,49 PLN. Czy w tej edycji uda się nam pobić ten rekord?

Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarować czworonogom to czego najbardziej potrzebują – prawdziwego domu.

Lista miejsc

Na poniższej, interaktywnej mapie znajdziesz wszystkie miejsca
biorące udział w naszej akcji. Wybierz kogo chcesz wesprzeć
i kliknij w nazwę miejsca lub w niebieski znacznik.

Możesz powiększyć mapę "rozciągając" ją palcami 🙂

Wyślij SMS...

Dołącz do nas! Wyślij SMS o treści BUREK pod numer 75480 i kup wirtualną porcję karmy dla zwierząt biorących udział w naszej akcji! W odpowiedzi otrzymasz link do pobrania wyjątkowej, pamiątkowej grafiki. Koszt wysłania jednej wiadomości wynosi 5,00 PLN (netto) czyli 6,15 PLN (brutto). Możesz wysłać więcej niż jedną wiadomość!

UWAGA! Wiadomość SMS można wysłać tylko z telefonu komórkowego zarejestrowanego w jednej z polskich sieci telefonii komórkowych. Jeśli mieszkasz za granicą i nie masz "Polskiego" telefonu nie wysyłaj SMS-a. Regulamin usługi dostępny jest <TUTAJ>

Wspomóż naszą Fundację!

Jeśli chcesz wesprzeć działania naszej Fundacji przekaż dowolnej wielkości darowiznę dokonując wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Darowiznę możesz także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay oraz płatności online realizowanych przez PayPal.

PATRONEM AKCJI JEST PORTAL

Jeśli chcesz wesprzeć działania naszej Fundacji przez portal Ratujemy Zwierzaki przekaż dowolnej wielkości darowiznę. Możesz zrobić to jednorazowo albo cyklicznie każdego miesiąca. Portal Ratujemy Zwierzaki stworzony przez Fundację SiePomaga to społeczność miłośników zwierząt, troszczących się i dbających o istoty, które same o to nie poproszą. Aby przekazać darowiznę kliknij w zamieszczone poniżej banery.

PATRONEM MEDIALNYM AKCJI JEST

SPONSOREM NASZEJ AKCJI JEST

NASZĄ ZBIÓRKĘ WSPIERAJĄ

Znasz schronisko, przytulisko lub fundację, która potrzebuje pomocy? A może sam prowadzisz jedno z w/w miejsc? Wypełnij formularz i zgłoś się do udziału w VIII edycji akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc".