ARCHIWUM

Cochise koncert charytatywny
w Krakowie

02_cochise


Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza na koncert charytatywny zespołu Cochise, który odbędzie się w piątek, 13 grudnia 2013 roku o godzinie 19:00 w Centrum Kultury Rotunda (Kraków, ul. Oleandry 1). Podczas koncertu odbędzie się aukcja z której dochód w całości przeznaczony zostanie dla bezdomnych i potrzebujących czworonogów.

Organizatorzy zaplanowali wiele dodatkowych atrakcji. Podczas licytacji przeprowadzonej w trakcie imprezy będzie można wygrać, między innymi, obiad z zespołem Cochise, pamiątkowe zdjęcia, plakaty z imienną dedykacją i wiele innych…

Do 5 listopada wejściówki w promocyjnej cenie 20,00 złotych można nabyć w kasie Centrum Kultury Rotunda. Od 6 do 28 listopada sprzedawane będą w cenie 25,00 złotych, natomiast od 29 listopada do 12 grudnia cena ich wynosić będzie 30,00 złotych. Dla zapominalskich cena wejściówki w dniu koncertu wzrośnie do 35,00 złotych.

Od środy, 23 października wejściówki w cenie 30,00 złotych sprzedawane są także za pośrednictwem strony internetowej Ticketpro Bilety On Line


W sobotę 14 grudnia członkowie zespołu będą gośćmi specjalnymi audycji „Klinika Zdrowego Chomika” emitowanej na antenie Radia Kraków, na żywo, w godzinach od 9:00 do 10:00.

klinika_zdrowego_chomika

Podczas aukcji charytatywnej będzie można wylicytować między innymi możliwość współprowadzenia audycji radiowej „Klinika Zdrowego Chomika”. To niepowtarzalna okazja dla kogoś, kto marzy o zostaniu dziennikarzem prowadzącym program w radiu.

Podczas aukcji charytatywnej będzie można wylicytować między innymi… a zresztą posłuchajcie sami… Czesław Mozil zaprasza na koncert charytatywny zespołu Cohise.

Podczas aukcji charytatywnej będzie można wylicytować między innymi… a zresztą posłuchajcie sami… Czesław Mozil zaprasza na koncert charytatywny zespołu Cohise.

Podczas aukcji charytatywnej będzie można wylicytować między innymi ogłoszenie, które zostanie umieszczone na stronie głównej portalu INTERIA.PL. Zwycięzca aukcji będzie mógł umieścić dowolną treść, którą zobaczy kilka milionów internautów.

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9″, obejmuje album „Still Alive” z 2010 r. oraz cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues”. W połowie maja 2012 roku światło dzienne ujrzała druga pełnowymiarowa płyta Cochise „Back to Beginning”, której wydawcą jest Mystic Production.

W skład zespołu wchodzą:
Paweł Małaszyński – wokal
Wojtek Napora – gitara
Radek Jasiński – bas
Czarek Mielko – perkusjaOrganizatorzy koncertu

psi_los_logo 03_rotunda_logo riff_logo

Patroni medialni

interia_media radio_krakow_media

Sponsorzy

nakarm_pupila parys_logo_01 parys_logo_02 lotto_ chopin_restauracja
dogosfera_logo cukiernia_krolewska leopardus_logo2 mrauhau_logo Hotel Ibis
wenecja_plakatowanie for friends Kates Kitchen for friends puste_logo

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu:

Podsumowanie koncertu: