ARCHIWUM

Koncert charytatywny
Cochise
podsumowanie

Koncert Charytatywny Cochise Krakow

W piątek 13 grudnia 2013 roku w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie odbył się koncert charytatywny zespołu Cochise, którego frontmanem i wokalistą jest Paweł Małaszyński. Imprezę organizowała Fundacja Psi Los, a cały dochód z niej przeznaczony został na bezdomne i potrzebujące, szczególnie zimą, zwierzęta z Krakowa i jego okolic.

Podczas koncertu odbyła się aukcja dobroczynna. Do wylicytowania były między innymi: obiad z zespołem Cochise, bieganie po krakowskich Błoniach z Maciejem Stuhrem, spotkanie z Czesławem Mozilem, dowolnej treści wpis na stronie głównej portalu Interia.pl, współprowadzenie audycji radiowej „Klinika Zdrowego Chomika.

Oczywiście na tym nie koniec. Do wylicytowania były także scenariusze z seriali „Lekarze” i „Misja Afganistan” należące do Pawła Małaszyńskiego, książka „Paweł Małaszyński. Aktorzy XXI wieku”, dwie koszulki zespołu promujące płytę „118”, jedna płytę „Still alive” z autografami, pięć płyt „Back to beginning” z autografami, a także wiele innych ciekawych fantów.

Z pozyskanych środków w wysokości 6073,00 PLN (tj. 3853,00 bilety i sponsorzy oraz 2220,00 licytacja) zakupiliśmy ponad tonę bardzo dobrej jakości karmy dla zwierząt, którą przekazaliśmy Fundacji Dar Serca w Skale oraz Społecznemu Schronisku dla Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu w Rudzie Śląskiej. Opłaciliśmy także koszty leczenia zwierząt bytujących w Przytulisku im. Bożenny Chechelińskiej w podkrakowskich Harbutowicach.

Serdecznie dziękujemy zespołowi COCHISE, który dla
bezdomnych zwierząt zagrał całkowicie za darmo

cochise_logo

Serdecznie dziękujemy restauracji CHOPIN, która ufundowała obiad
wylicytowany podczas aukcji charytatywnej

chopin_restauracja

Serdecznie dziękujemy Kate’s Kitchen
za ufundowanie kolacji dla artystów

Kates Kitchen

Serdecznie dziękujemy Cukierni Królewskiej,
która ufundowała słodki poczęstunek dla gości

cukiernia_krolewska

Serdecznie dziękujemy Barefoot za ufundowanie
degustacji wina podczas koncertu

for friends

Serdecznie dziękujemy hotelowi Ibis
za ufundowanie noclegu dla artystów

Hotel Ibis

Serdecznie dziękujemy agencji reklamowej
Wenecja za ufundowanie kampanii plakatowej

wenecja_plakatowanie

Serdecznie dziękujemy NVV Studio za ufundowanie
profesjonalnej sesji fotograficznej

nvv_studio_logo

Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy
ufundowali wynajem sali, obsługi itp.

 

Podziękowania dla Fundacji Psi Los

Fundacja Dar Serca ze Skały serdecznie dziękuje za wsparcie swoich podopiecznych karmą, którą otrzymaliśmy od Fundacji Psi Los. To dla nas wielka pomoc. W naszym przytulisku koło Słomnik przebywa obecnie około 50 psiaków, które czekają na nowe domy. Wszystkich, którzy szukają dla siebie najlepszego przyjaciela zapraszamy >>>

Z całego serca dziękujemy Fundacji Psi Los, na którą zawsze możemy liczyć, że i tym razem nie odmówiła nam pomocy. Dzięki przekazaniu części zebranych środków z grudniowego koncertu, fundacja umożliwiła naszemu przytulisku w Harbutowicach uregulowanie długu, który zaciągnęliśmy na leczenie naszych zwierząt w lecznicy Dobry Weterynarz w Myślenicach. To naprawdę przepiękny gest.  Małgorzata Dobrzańska.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „FAUNA” serdecznie dziękuje za pomoc okazaną zwierzakom ze Społecznego Schroniska dla Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu w Rudzie Śląskiej.

podziekowanie_toz_fauna