ARCHIWUM

Cochise koncert charytatywny
informacja prasowa

Koncert Charytatywny Cochise Krakow

Małaszyński zagra, ze Stuhrem się spocisz,
a z Czesławem napijesz!

Szanowni Państwo,

13 grudnia 2013 r. o godz. 19:00 w Centrum Kultury Rotunda w Krakowie odbędzie się koncert charytatywny zespołu Cochise, którego frontmanem i wokalistą jest Paweł Małaszyński. Imprezę organizuje Fundacja Psi Los, a cały dochód z niej przeznaczony zostanie na bezdomne i potrzebujące, szczególnie zimą, zwierzęta z Krakowa i jego okolic.

Podczas koncertu odbędzie się aukcja dobroczynna. Do wylicytowania będzie między innymi: obiad z zespołem Cochise, który odbędzie się następnego dnia w restauracji Chopin na Rynku Głównym, bieganie po krakowskich Błoniach z Maciejem Stuhrem oraz… picie z Czesławem Mozilem. Ktoś, kto będzie chciał oświadczyć się / podziękować komuś / przekazać inne miłe słowa – będzie mógł to uczynić na stronie głównej portalu Interia.pl.

OBIAD Z ZESPOŁEM COCHISE

Paweł Małaszyński już od ponad dwóch lat jest twarzą Fundacji Psi Los i wspiera jej działania.

Na koncert i licytację zaprasza Paweł Małaszyński

youtube

Na koncert i licytację zaprasza zespół Cochise

youtube


SPOĆ SIĘ ZE STUHREM

Nieobojętny na los zwierząt jest również Maciej Stuhr, który w 2012 roku wystąpił w kampanii społecznej „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” Fundacji Psi Los, nawołującej do przygarniania zwierząt ze schronisk.

I tym razem Maciej postanowił przeznaczyć na szczytny cel licytacji swój czas. Podczas aukcji będzie można wylicytować godzinny jogging z nim po krakowskich Błoniach.

Na koncert i licytację zaprasza Maciej Stuhr

youtube


NAPIJ SIĘ Z CZESŁAWEM MOZILEM

Wiernym przyjacielem i miłośnikiem zwierząt, a także przyjacielem fundacji jest Czesław Mozil. Postanowił on, zgodnie ze swoim nieprzeciętnym stylem i dobrze znanym Polakom poczuciem humoru, podarować do licytacji swoje, uwaga… zdrowie. Napij się z Czesławem (wódki, drinka, soku, wody) to kolejna z niespotykanych opcji do wylicytowania. Czesław będzie także gościem specjalnym podczas koncertu!

Na koncert i licytację zaprasza Czesław Mozil

youtube


DAJ OGŁOSZENIE NA STRONIE GŁÓWNEJ INTERIA.PL

Patronat medialny nad koncertem objęli: Portal Interia.pl i Radio Kraków. Również te firmy medialne wystawiły na licytację charytatywną swoje propozycje.

Portal Interia.pl od lat wspiera działalność Fundacji Psi Los, tym razem ufundował specjalną aukcję. Do wylicytowania będzie ogłoszenie, które zostanie umieszczone na stronie głównej portalu. Zwycięzca będzie mógł umieścić dowolną treść, którą zobaczy kilka milionów internautów.

Na koncert i licytację zaprasza portal INTERIA.PL

youtube


WSPÓŁPROWADŹ AUDYCJĘ W RADIU KRAKÓW

Radio Kraków, które nigdy nie odmawia współpracy Fundacji Psi Los i z wielką troską pochyla się nad czworonogami, szczególnie bezdomnymi, wystawiło pod młotek możliwość współprowadzenia jednej ze swoich audycji.

Na koncert i licytację zaprasza Grzegorz Bernasik

youtube


INNE PRZEDMIOTY LICYTACJI

Oczywiście na tym nie koniec. Do wylicytowania będą także scenariusze z seriali „Lekarze” i „Misja Afganistan” należące do Pawła Małaszyńskiego, książka „Paweł Małaszyński. Aktorzy XXI wieku”, dwie koszulki zespołu promujące płytę „118”, które nie są jeszcze oficjalnie dostępne, jedna płytę „Still alive” z autografami (to jeden z ostatnich egzemplarzy, ponieważ nakład został wyczerpany) i pięć płyt „Back to beginning” z autografami, a także wiele innych ciekawych fantów.

Zaraz po koncercie odbędzie się spotkanie z zespołem – rozdawanie autografów i wspólne zdjęcia za wrzucenie symbolicznych 5 zł. do fundacyjnej puszki na rzecz bezdomnych zwierząt.


KONCERT COCHISE I KRAKOWSKIE SUPPORTY

Poza dotychczasowym repertuarem zespołu Cochise, podczas koncertu będziemy mogli usłyszeć kilka utworów z płyty, której premiera planowana jest dopiero na 10 lutego 2014 roku.

Oto teaser najnowszego albumy zespołu Cochise:

youtube

Przed Cochise zagrają dwa rockowe zespoły z Krakowa: NoName i Too Black Project!

Cochise – koncert charytatywny na rzecz bezdomnych zwierząt odbędzie się 13 grudnia o godz. 19:00. Centrum Kultury Rotunda, ul. Oleandry 1. Suport: NoName i Too Black Project.


Sponsorami koncertu są:
>>> Nakarm Pupila
>>> Parys
>>> Lotto
>>> Restauracja Chopin
>>> Dogosfera
>>> Karusek
>>> Leopardus
>>> MrauHau
>>> Wenecja
>>> Cukiernia Królewska
>>> Hotel Ibis
>>> Barefoot
>>> Kate’s Kitchen
>>> For Friends

Patroni medialni
>>> Interia.pl
>>> Radio Kraków


>>> Więcej informacji o koncercie