ARCHIWUM

„Zwierzolubne Popołudnie”
w Café Szafé

W czwartek 16 lutego 2012 roku w godzinach od 18:00 do 21:00 serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników czworonogów dużych i małych na kolejne spotkanie z cyklu „Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé” (ul. Felicjanek 10). Gościem specjalnym będzie wielka miłośniczka zwierząt i właścicielka przygarniętego kociaka Hanna Bieluszko, aktorka krakowskiego Teatru im. Słowackiego, znana szerokiej publiczności ze znakomitej roli doktor Reni w serialu „M – jak miłość”.

Z okazji przypadającego w dniu 17 lutego „Światowego Dnia Kota” pani Hanna będzie dla Państwa czytać zabawne wiersze o tych fantastycznych zwierzakach. W trakcie naszego spotkania będziecie Państwo mieli przyjemność usłyszeć występ zespołu „Dave Nilaya Project” który zaśpiewa dla wszystkich nieobojętnych na los pokrzywdzonych zwierząt. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej o Dave i posłuchać kilku utworów wykonywanych przez tego utalentowanego muzyka.

Będzie także okazja osobiście poznać trzy urocze psiaki uratowane z pseudo schroniska Sonię, Zuzię i Beti, które szukają wspaniałych domów. Psiaki zaprezentuje Państwu Agnieszka Chrzanowska.

.

.
Na miłośników zwierząt, którzy wspierają bezdomne czworonogi,
będą czekać oryginalne ceramiczne zwierzaczki,

wykonane własnoręcznie przez Zarząd Fundacji Psi Los.
.

.
Chwile spędzone z nami w klimatycznej Café Szafé

umilą Państwu również pyszne pączki ufundowane z okazji
„Tłustego Czwartku” przez Pracownię Cukierniczą
.

.
oraz Cukiernię Królewską Pana Piotra Śliwy i Małgorzaty Bejm

Podczas „Zwierzolubnego Popołudnia w Café Szafé” odbędzie się zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt z Przytuliska w Harbutowicach. Siedemdziesięciu trzem psiakom pod opieką państwa Dobrzańskich bardzo przyda się sucha karma, szczególnie ta w małych granulkach oraz puszki psiej karmy.

„Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé

16 luty 2012 godzina 18:00 – 21:00

Café Szafé

Kraków, ul. Felicjanek 10

Serdecznie Zapraszamy

 

Café Szafé – Bardzo kameralne i intrygujące miejsce, o którym niestety nie wszyscy wiedzą z racji jego lokalizacji. Przytulne wnętrze utrzymane jest w ciepłej tonacji, a uroku dodają mu cztery niebieskie szafy (stąd nazwa). Ponadto do jednej z tych szaf mogą wejść dwie osoby i zamknąć się w niej, albowiem w środku znajdują się dwa krzesła i stolik. Jeśli więc ktoś ma ochotę na odrobinę alienacji lub na stworzenie romantycznego nastroju, to gorąco polecamy. Pub z założenia jest galerią związaną ze środowiskiem krakowskiej ASP. Swoje prace prezentują tu zarówno jej studenci jak i absolwenci (zmiana wystawy co dwa tygodnie). Muzyka zawsze dostosowana jest do sytuacji i klientów. Warto przyjść tam na randkę lub na spotkanie z paczką znajomych.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!