ARCHIWUM

Zapraszamy na piknik
„Psi Los Warty Goldena”

piknik_psi_los_warty_goldena

Radio Kraków, Fundacja Warta Goldena, Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają na imprezę plenerową, która odbędzie się w sobotę 16 kwietnia 2016 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 przy ul. Papierniczej 2. Impreza rozpocznie się audycją radiową „Klinika Zdrowego Chomika” emitowaną na żywo z wozu satelitarnego Radia Kraków o godzinie 9:00

W godzinach od 10:00 do 14:00 będzie można zasięgnąć darmowej porady lekarza weterynarii, psiego behawiorysty, rehabilitanta, specjalisty od żywienia zwierząt oraz całkowicie bezpłatnie oznakować elektronicznie (zaczipować) swojego czworonoga. Wszystkie zaczipowane zwierzaki zostaną bezpłatnie zarejestrowanie w międzynarodowej bazie danych Safe-Animal.

Dla przybyłych gości organizatorzy zaplanowali wiele dodatkowych atrakcji między innymi kącik adopcyjny psów i kotów z przytuliska z podkrakowskich Łętkowic, pokaz szkolenia psów, oraz darmowe lekcje szkolenia.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz strzyżenia psów, którym towarzyszyć będą porady groomera dotyczące pielęgnacji zwierząt oraz pogadanka z przedstawicielami Krakowskiej Straży Miejskiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli i miłośników zwierząt. Mile widziane osoby będące opiekunami psów rasy Golden Retriever (postaramy się pobić rekord ilości „goldenów” w jednym miejscu).

UWAGA!
Posiadanie „goldena” nie jest warunkiem uczestnictwa w imprezie – „Dworek Białoprądnicki” odwiedzić może każdy zwierzak z opiekunem (bez względu na rasę, płeć i pochodzenie!).

02_psi_los_warty_goldena