PILNE

Potrzebna pomoc

Moira jest siedmiomiesięczną suczką rasy York. Została zabrana z hodowli gdzie stanowiła ,,problem” bo jak stwierdzono jest psem NIEPEŁNOWARTOŚCIOWYM, kaleka, która nie nadaje się na sprzedaż.

Moira ma problemy z tylną, lewą łapką, cierpi na poważne zaburzenie w budowie kości udowej i w stawie kolanowym. Potrzebna jest natychmiastowa operacja i rehabilitacja. Suczka każdego dnia walczy z bólem i dużym dyskomfortem, wystarczy spojrzeć na zdjęcie RTG i od razu widać, że łapka jest w fatalnym stanie. Możemy sobie tylko wyobrazić z jakim bólem od miesięcy zmaga się to psie dziecko.

Klinika Dr. Niedzielskiego we Wrocławiu podjęła się operacji która musi odbyć się niezwłocznie! I tu pojawia się kolejny problem… Potrzebne jest ponad sześć tysięcy złotych na operację, leczenie oraz rehabilitację,  kwota jest powalająca dlatego zwracamy się do was o pomoc. Każdy dzień zwłoki jest dla Moiry kolejnym dniem cierpienia oraz pogłębiającą się wadą. Kochani nawet te najmniejsze wpłaty przybliżają nas do celu jakim jest uratowanie sprawności tego psiaka i godne życie na czterech łapach. Wierzymy, że są ludzie którym los zwierząt nie jest obojętny. Wierzymy, że razem uda nam się osiągnąć ten cel.

 

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Numer rachunku bankowego:

56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:

MOIRA


Za pośrednictwem poniższego formularza darowiznę na diagnostykę i leczenie
  Moiry możecie Państwo wpłacić za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych
realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.

Wpisz kwotę darowizny:
PLN
 

Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner

 

paypal_

   

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem
Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”