AKCJA

„Psia Kość” dla
krakowskiego schroniska

 

Każdy miłośnik zwierząt doskonale wie jaką radość może sprawić czworonogowi jedna kość… Każdy pies gdyby tylko mógł bez problemu wymieniłby wszystkie czynności, które można z nią zrobić… Kość mianowicie można obgryzać, oblizywać, kruszyć, łamać, chować, nosić jak zabawkę, zjadać ze smakiem, chwalić się nią. Jednak nie każdy zwierzak może sobie na taki luksus pozwolić.

Bezdomne zwierzęta przebywające w krakowskim schronisku muszą obejść się smakiem, mogą tylko marzyć o kości sprawiającej tyle radości, dającej tyle zabawy, umilającej życie i czas spędzony w zakratowanym boksie.

Fundacji Psi Los w zaprzyjaźnionej hurtowni udało się wynegocjować wyjątkowo atrakcyjną cenę zakupu przysmaku, który przynajmniej na chwilę, w małej części umili życie bezdomnym zwierzętom, które niestety często z winy człowieka trafiły do schroniska.

Czy jesteście w stanie podarować świąteczny prezent zwierzakowi – wielką (około 50 cm) wędzoną kość wołową za dosłownie kilka złotych? Tak.. tak… za dosłownie kilka złotych.

Udało się – kości zostały rzucone!
Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za przyłączenie się do naszej akcji