PILNE

Potrzebna pomoc

Przytulisko 83 letniej obecnie Anny Jajus w Gliwicach istnieje od dziesięciu lat. W wynajętym przy ul. Sarniej ogrodzie kobieta zbudowała część mieszkalną oraz wybieg dla kotów. W chwili obecnej w przytulisku przebywa ich ponad trzydzieści i jak mówi pani Anna “za każdym z nich stoi nieszczęśliwa historia”.

Porzucone, niechciane, niekochane u niej znalazły spokój i miłość. Dodatkowo pani Anna wspiera opiekunów kotów wolno żyjących, dzięki jej pomocy około 200 kotów ma co jeść. Ze swojego mieszkania zrobiła koci „szpitalik” w którym aktualnie przebywa dziewięć kotów wymagających szczególnej troski i opieki lekarskiej.

W dniu 23 lipca pani Anna trafiła do szpitala w którym cały czas przebywa. czeka ją skomplikowana operacja serca, do której elektrody sprowadzane są ze Stanów Zjednoczonych.

Przed ten czas kotami w przytulisku opiekuje się właściciel posesji, robi to nie pierwszy raz, od samego początku spiera panią Annę w razie potrzeby. Jest doskonale zorientowany, wie jak czyścić kuwety, nakarmić i jak opiekować się kocimi nieszczęściami.

Dziewięcioma kotami przebywającymi w tzw. „szpitaliku” w domu pani Anny opiekują się trzy cudowne kobiety, które naprzemiennie przychodzą kilka razy dziennie doglądając i zajmując się czworonogami wymagającymi specjalnej troski.

Z oczywistych powodów pani Anna będąc w szpitalu nie jest w stanie pozyskać środków przeznaczonych na zakup karmy, nie jest w stanie „niczego załatwić”, a zgromadzone zapasy powoli zaczynają się kończyć dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie.

Pomóżmy wspólnie 83 letniej kobiecie kontynuować to co zaczęła ponad dziesięć lat temu.

Pani Anna po powrocie ze szpitala marzy o znalezieniu osoby (wolontariuszki) do stałej, codziennej współpracy – osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszą Fundacją.

 

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Numer rachunku bankowego:

56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:

Koty Gliwice


Darowiznę przeznaczoną na zakup karmy dla kotów z przytuliska pani Anny Jajus z Gliwic
możecie Państwo wpłacić za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych
realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay korzystając z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLN
 

Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner

 

paypal_

   

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem
Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”