Nie bądź taki kup

SMACZAKI

Chcesz wspomóc bezdomne zwierzaki? Wejdź na stronę SMACZAKI a 50% wartości Twoich zakupów zrobionych w godzinach 8:00-13:00 oraz 19:00-23.00 trafi do bezdomnych zwierząt w postaci przysmaków mięsnych! Organizatorzy akcji przeznaczyli na ten cel SMACZAKI o wartości aż 60 000,00 zł.! Ale to nie koniec…

Za zakupy powyżej 100 zł., w podziękowaniu za pomoc otrzymasz bransoletkę lub breloczek wsparcia. Pamiętaj aby w komentarzu do zamówienia wskazać, co dołączyć do Twoich zakupów.

UWAGA! Akcja skierowana jest do schronisk i fundacji objętych wsparciem w ramach “Nie bądź taki kup SMACZAKI i wspomagaj tak zwierzaki”.

W komentarzu do zamówienia koniecznie napisz, do którego z poniższych miejsc organizatorzy akcji przekażą SMACZAKI: 1. Fundacja Psi Los im. J. Krupińskiej 2. Pomorska Fundacja Rottka 3. Labradory.info 4. Schronisko w Korabiewicach Viva! 5. Schronisko Azorki w Gorzowie Wielkopolskim 6. Schronisko Fauna w Rudzie Śląskiej

Zakupy, które w komentarzu do zamówienia nie będą posiadały nazwy żadnego podmiotu biorącego udział w akcji wliczane będą do wspólnej puli i zostaną rozdzielone równo na wszystkie podmioty biorące udział w akcji!

Regulamin akcji dostępny tutaj