DOGRYWKA AKCJI

Mruczek sam
nie poprosi o pomoc

Ogólnopolska zbiórka dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt!

Pomagamy kotom!

Ruszyła III edycja akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” – dołącz do nas i pomóż nakarmić Mruczka!

W dniu 15 lutego rozpoczynamy III edycję akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”. W okresie od 15 lutego do 31 marca 2021 roku zbieramy środki za które zakupiona zostanie karma dla kotów bytujących w kilkudziesięciu schroniskach, przytuliskach i fundacjach w całym kraju.

 


Chcesz pomóc bezdomnym kotom? Kliknij [TUTAJ]

Wielkanocna dogrywka akcji!

Współorganizatorem akcji jest

MRUCZEK SAM NIE POPROSI…

Ogólnopolska
zbiórka karmy

INTERIA oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w I edycji ogólnopolskiej zbiórki środków przeznaczonych na zakup karmy dla bezdomnych i potrzebujących kotów. DOGRYWKA akcji trwa do 30 kwietnia 2019 roku.

W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z województwa dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i śląskiego.

Panuje powszechne przekonanie, że kot zawsze jakoś sobie poradzi. Niestety, ten stereotyp okazuje się całkowicie błędny. W dzisiejszych czasach wolno żyjące koty mają mocno „pod górkę”. Z jednej strony dokarmiane są przez osoby, którym ich los nie jest obojętny (tzw. karmicieli społecznych), z drugiej zaś zamyka się przed nimi piwniczne okienka lub przegania z miejsc, w których mogłyby się ogrzać i schronić przed mrozem lub deszczem. Wychłodzenie organizmu jest, poza głodem, bezpośrednim zagrożeniem życia dla kota. Często dosłownie w ostatniej chwili przeziębione i przemarznięte trafiają do schronisk lub zostają otoczone opieką przez fundacje, stowarzyszenia czy też przytuliska. Ile z nich nie ma tego szczęścia…

To właśnie z tego powodu postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i z Waszą pomocą wesprzeć te cudowne istoty. Wytypowane przez nas miejsca zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam nie tylko „ofiary mrozu”, ale także koty które zagubiły się i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli lub zostały porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące opieki, ciepła, czasem kosztownego leczenia i dobrej jakości pożywienia. Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Pomóżmy im w tej ważnej misji!

Wspomóż naszą akcję!

Jeśli chcesz wesprzeć działania naszej Fundacji przekaż dowolnej wielkości darowiznę dokonując wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Darowiznę możesz także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Dotpay oraz płatności online realizowanych przez PayPal.

Jeśli chcesz wesprzeć działania naszej Fundacji przez portal Ratujemy Zwierzaki przekaż dowolnej wielkości darowiznę. Możesz zrobić to jednorazowo albo cyklicznie każdego miesiąca. Portal Ratujemy Zwierzaki stworzony przez Fundację SiePomaga to społeczność miłośników zwierząt, troszczących się i dbających o istoty, które same o to nie poproszą. Aby przekazać darowiznę kliknij w zamieszczone poniżej banery.

AMBASADOREM AKCJI JEST

Renata Przemyk

Sponsorem naszej akcji jest:

Zbiórkę „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” wspierają:

Rozliczenie akcji:

3765,79 Fundacja „Koci Zakątek” z Wrocławia
2795,11 Przytulisko Fundacji Człowiek dla Zwierząt w Łętkowicach
1317,68 Schronisko dla Zwierząt w „Medor” w Zgierzu
1248,64 Dom Tymczasowy „U Irenki” w Mikołowie
1140,14 Fundacja „Zmieńmy Świat” z Tarnowa
1068,29 Przytulisko w Harbutowicach
  893,04 Przytulisko dla kotów Anny Jajus z Gliwic
  792,44 Stowarzyszenie START z Warszawy 
  753,14 Fundacja Siedem Życzeń z Grudziądza
  750,24 Fundacja Felis z Lublina
  743,94 Fundacja „Karuna” z Warszawy
  665,34 Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich w Bielawie
  658,24 Fundacja „Nasze Koty” w Zelczynie
  635,11 Schronisko dla Zwierząt w Mielcu