UWAGA KONKURS

Pomóż nam wygrać!

Organizatorem konkursu jest Fundacja Ratujemy Zwierzaki

Konkurs Fundacji Ratujemy Zwierzaki

W dniach od 15 listopada do 15 grudnia 2022 roku Fundacja Ratujemy Zwierzaki organizuje niezwykły konkurs dla przeznaczony dla fundacji i organizacji prozwierzęcych, w którym do wygrania jest aż 12 nagród pieniężnych znacznej wartości. O wygranej w konkursie „Łap dotację na organizację” decyduje największa liczba unikalnych Darczyńców, którzy wpłacą nawet symboliczną kwotę do specjalnie utworzonej skarbonki.

Nagrody w konkursie:

  • 3 x 100,000 złotych
  • 3 x 50,000 złotych
  • 3 x 30,000 złotych
  • 3 x 10,000 złotych

Dodatkowo osiem organizacji (Fundacji) otrzyma pakiety marketingowe.

Warto wspomnieć, że w tym konkursie nie ma przegranych, nawet jeżeli nie uda się zdobyć jednej z ufundowanych nagród cała kwota zebrana za pomocą skarbonki trafi do konkretnej Fundacji lub organizacji.

W organizowanym konkursie bierze udział także nasza Fundacja. Utworzyliśmy specjalną skarbonkę, a środki z niej pozyskane przeznaczymy między innymi na kontynuowanie leczenia i rehabilitacji zwierząt, których opiekunowie znajdują się w skrajnie trudnej sytuacji materialnej.

Pamiętajcie, że w konkursie nie liczy się wielkość kwoty wpłaconej do skarbonki, liczy się liczba unikalnych Darczyńców. Chcecie pomóc nam wygrać? Wystarczy, że każdy z Was wpłaci do naszej skarbonki przysłowiową złotówkę tylko jeden raz! I o to właśnie Was prosimy…

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Pomóż nam wygrać w konkursie!

Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji i przekazania dowolnej wielkości darowizny do skarbonki Fundacji Psi Los. Nie prosimy o wiele, prosimy Was o jednorazową wpłatę w wysokości nawet jednej złotówki.

Nie wpłacajcie kilka razy drobnych kwot bo liczy się nie suma wpłat, ale liczba unikalnych Darczyńców. Oczywiście możecie wpłacić kilka razy, ale za każdym razem z innego urządzenia i innego adresu email. Możecie też poinformować o akcji swoich znajomych i poprosić o symboliczną wpłatę.

Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnicie informację o akcji wraz z linkiem do naszej skarbonki na swoich portalach społecznościowych.

Pamiętajcie, im więcej osób zaangażuje się w akcję tym większa szansa na zdobycie jednej z głównych nagród!

Z góry serdecznie dziękujemy za wszystkie otrzymane do skarbonki wpłaty, Wasze zainteresowanie i okazane nam zaufanie!

Pobierz grafikę 500×500
Kliknij TUTAJ

Pobierz grafikę 1080×1920
Kliknij TUTAJ

Poinformuj przyjaciół i znajomych o naszej akcji, udostępnij informację o niej na portalu społecznościowym Facebook – wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk!