UWAGA KONKURS

Pomóż nam wygrać!

Organizatorem konkursu jest Fundacja Ratujemy Zwierzaki

Konkurs Fundacji Ratujemy Zwierzaki – druga edycja!

W dniach od 6 listopada do 6 grudnia 2023 roku Fundacja Ratujemy Zwierzaki organizuje drugą edycję niezwykłego konkursu przeznaczonego dla fundacji i organizacji prozwierzęcych. W konkursie „Łap dotację na organizację” do wygrania jest aż 19 nagród pieniężnych znacznej wartości. O wygranej decyduje największa liczba wpłat od unikalnych Darczyńców, którzy do specjalnie utworzonej skarbonki wpłacą nawet symboliczną kwotę.

Nagrody w konkursie:

  • 1 x 100,000 złotych
  • 3 x 50,000 złotych
  • 3 x 40,000 złotych
  • 3 x 30,000 złotych
  • 3 x 25,000 złotych
  • 3 x 10,000 złotych
  • 3 x 5,000 złotych

To konkurs, w którym nie ma przegranych. Nawet jeżeli nie uda się zdobyć jednej z ufundowanych nagród to cała kwota zebrana za pomocą skarbonki trafi do konkretnej Fundacji.

W konkursie bierze udział także nasza Fundacja. Utworzyliśmy specjalną skarbonkę, a środki z niej pozyskane przeznaczymy między innymi na kontynuowanie leczenia i rehabilitacji zwierząt, których opiekunowie znajdują się w skrajnie trudnej sytuacji finansowej.

Pamiętajcie, że w konkursie nie liczy się wielkość wpłaconej do skarbonki kwoty, liczy się liczba unikalnych Darczyńców. Chcecie pomóc nam wygrać? Wystarczy, że każdy z Was wpłaci do naszej skarbonki przysłowiową złotówkę tylko jeden raz! I o to właśnie Was prosimy…

Pomóż nam wygrać w konkursie!

Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji i przekazania dowolnej wielkości darowizny do skarbonki Fundacji Psi Los. Nie prosimy o wiele, prosimy Was o jednorazową wpłatę w wysokości nawet jednej złotówki.

Nie wpłacajcie kilka razy drobnych kwot, bo liczy się nie suma wpłat, ale liczba unikalnych Darczyńców. Oczywiście możecie wpłacić kilka razy, ale za każdym razem z innego urządzenia i innego adresu email. Możecie też poinformować o akcji swoich znajomych i poprosić o symboliczną wpłatę.

Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnicie informację o akcji wraz z linkiem do naszej skarbonki na swoich portalach społecznościowych. Pamiętajcie, im więcej osób zaangażuje się w akcję tym większa szansa na zdobycie jednej z głównych nagród!

Z góry serdecznie dziękujemy za wszystkie otrzymane do skarbonki wpłaty, Wasze zainteresowanie i okazane nam zaufanie!

Poznaj zwierzaki które otoczyliśmy opieką!

Każde z nich ma swoją smutną historię, której towarzyszył strach i ból. Ich opiekunowie szukali pomocy, wsparcia, pocieszenia. Przede wszystkim potrzebowali pomocy w pokryciu kosztów drogiego leczenia. Większości czworonogom udało się pomóc, są szczęśliwe i cieszą się życiem. Inne niestety przegrały walkę i odeszły za tęczowy most. Jeszcze inne są cały czas w trakcie leczenia, które opłacamy z Waszą pomocą. Bez Was nie byłoby to możliwe!

Konkurs „Łap dotacje na Organizacje” to autorski pomysł RatujemyZwierzaki.pl. Dotacje oraz środki ze skarbonek to ogromny zastrzyk pieniędzy, który pozwoli Fundacjom takim jak nasza opłacić zaległe rachunki weterynaryjne, zakupić karmę oraz wspomóc najbiedniejszych w pokryciu kosztów leczenia, operacji czy rehabilitacji. 

Pobierz grafikę 500×500
Kliknij TUTAJ

Pobierz grafikę 1080×1920
Kliknij TUTAJ

Poinformuj przyjaciół i znajomych o naszej akcji, udostępnij informację o niej na portalu społecznościowym Facebook – wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk!