KONKURS FOTOGRAFICZNY

Formularz

Konkurs fotograficzny dla dorosłych i dla dzieci!

Z okazji V Jubileuszowej edycji akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” Fundacja Psi Los zorganizowała konkurs fotograficzny, w którym wygrać można cenne nagrody o łącznej wartości 1000,00 PLN. Więcej informacji o konkursie znajdziecie Państwo TUTAJ.

Zwycięzcy konkursu otrzymają:
– za zajęcie pierwszego miejsca kupon podarunkowy (voucher) o wartości 300,00 PLN na zakupy w sklepie Zooplus.pl
– za zajęcie drugiego miejsca kupon podarunkowy (voucher) o wartości 200,00 PLN na zakupy w sklepie Zooplus.pl
– za zajęcie trzeciego miejsca nagrodę pocieszenia w postaci limitowanej edycji kubków

Dodatkowo zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma niepowtarzalny, ręcznie wykonany drapak dla kota o wartości 400,00 PLN

Drogi Internauto,

  • Posiadasz zdjęcie swojego pupila (kota) przedstawiające jak zwierzak pozuje, uśmiecha się, rozrabia lub jest w przebraniu?
  • Zapoznałeś się z Regulaminem Konkursu?
  • Polubiłeś Fan Page Fundacji Psi Los oraz promowałeś V jubileuszową edycję akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” na swoich profilach w mediach społecznościowych. Informowałeś o naszej akcji, podając adres strony internetowej zbiórki?
  • Informowałeś o organizowanym przez nas konkursie fotograficznym na swoich profilach w mediach społecznościowych, w swoim poście wklejając adres strony internetowej konkursu?
  • Zachęcałeś Darczyńców do wsparcia i udostępniania V Jubileuszowej edycji akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc”, napisałeś post na swoich profilach w mediach społecznościowych i wkleiłeś adres strony internetowej akcji?

Uwaga!

Szanowni Państwo, w związku z niewielkim zainteresowaniem skutkującym otrzymaniem wyjątkowo małej ilości zdjęć przesłanych do konkursu fotograficznego organizowanego w ramach V edycji akcji „Mruczek sam nie poprosi o pomoc” organizator konkursu zgodnie z §9 pkt. 4 regulaminu podejmuje decyzję o anulowaniu konkursu. Jednocześnie postanawia nagrodzić autora jednego z przesłanych zdjęć nagrodą „pocieszenia” w postaci drapaka o wartości 400,00 PLN. Nagroda zostanie przesłana autorowi zdjęcia po podjęciu przez komisję konkursową stosownej decyzji. Autor zdjęcia zostanie wyłoniony najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2023 roku.