KATALOG

Jak dodać wpis?

FORMULARZ

Wypełnij formularz

Aby zamieścić reklamę w naszym serwisie prosimy wypełnić poniższy formularz. W ciągu 24 godzin nasz konsultant skontaktuje się z Państwem. Po akceptacji reklama zostanie opublikowana w katalogu.

FAQ

Ile to kosztuje?

Pomagasz zwierzętom, reklamujesz się, płacisz jedynie złotówkę dziennie…

Przejrzystość naszego projektu to także kwestie finansowe. Każdy kto zdecyduje się na zamieszczenie reklamy i wsparcie bezdomnych zwierząt poniesie koszt tylko jednej złotówki dziennie. U nas nie znajdziecie Państwo ukrytych „haczyków”, malutkich „gwiazdek” w tekście, a należność wpłynie bezpośrednio na konto Fundacji Psi Los, bez pośredników, prowizji itp.

Kwota wynikającą z zamieszczenia ogłoszenia wynosi dokładnie 365 złotych rocznie. Każdy z Państwa decydując się na zamieszczenie ogłoszenia zobowiązuje się po otrzymaniu od nas faktury przekazać na konto naszej Fundacji w/w kwotę w ciągu 7 dni.

Pozyskane środki służą realizacji statutowych celów Fundacji Psi Los. Przeznaczamy je na ratowanie zdrowia i życia naszych czworonożnych przyjaciół, poprawę ich bezpieczeństwa i zmniejszenie zjawiska bezdomności.

Należność można przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu. 

Informacje dla reklamodawców

Pokaż się w internecie i pomóż bezdomnym zwierzętom…

W trosce o bezdomne, niechciane i zapomniane czworonogi stworzyliśmy projekt dzięki któremu właściciele sklepów, hoteli, salonów piękności a także lekarze weterynarii, szkoleniowcy i behawioryści mogą wesprzeć działania Fundacji Psi Los, a tym samym przyczynić się do poprawy losu potrzebujących pomocy zwierząt.

Jest to niezwykłe i niepowtarzalne przedsięwzięcie, dzięki któremu każdy reklamodawca może, z korzyścią także dla siebie, wspomóc bezdomne zwierzęta.

Na cześć osób, które postanowiły przyłączyć się do projektu serwis otrzymał nazwę „Oni Wspierają Bezdomne Zwierzaki”.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym pomysłem, który w rzeczywistości jest systemem ogłoszeń reklamowych Państwa działalności na naszych stronach internetowych, które każdej doby odwiedzane są przez wielu Internautów.

Aby maksymalnie ułatwić poruszanie się po naszych stronach skorzystaliśmy z administracyjnego podziału Polski na województwa. Każde z nich zawiera dwanaście kategorii (branż) odpowiadających prowadzonej przez Państwa działalności. Po dokonaniu odpowiedniego wyboru Internauta błyskawicznie odnajdziecie konkretnego specjalistę.

Takie rozwiązanie powoduje, że stworzony przez nas system w maksymalnie prosty sposób, za pomocą dosłownie trzech kliknięć doprowadza internautę do zamieszczonej przez Państwa reklamy.

Przyłączając się do naszego projektu nie tylko pomagacie zwierzętom w potrzebie, ale także informujecie Interanautów o prowadzonej przez Was działalności.

Kontakt z nami i informacje dodatkowe

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23
NIP: 677-23-63-579
REGON: 122405024
KRS: 0000396864

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Nr rachunku:


Telefoniczny kontakt dla reklamodawców:
tel (12) 307 57 00 lub kom 507 923 923