NASI

Pomagacze

ZOSTAŃ NASZYM DARCZYŃCOM

Jak zostać Pomagaczem?

Pomagacie zwierzętom przekazując w darowiźnie jedynie złotówkę dziennie…

W podziękowaniu za złotówkę dziennie przekazywaną przez cały rok w darowiźnie, odwdzięczamy się Państwu wyróżnieniem loga Waszej firmy w naszej bazie. Zadbamy, by o naszych wspólnych działaniach dowiedziało się jak najwięcej osób, a na każdej zakupionej przez nas dzięki Wam aparaturze znalazła się naklejka, która wszystkim o tym przypomni.

Wyróżniacie się w internecie i pomagacie bezdomnym zwierzętom…

Oddajemy w Wasze ręce niezwykłe narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli tworzyć dobro w czystej postaci. I to w ogromnych ilościach. Dzisiejszy świat szczególnie potrzebuje pięknych inicjatyw przywracających wiarę w ludzkość, która to swoimi często egoistycznymi działaniami powoli niszczy otaczający nas świat. Istotami, o których zapominamy, bo zazwyczaj ich nie widać, a o które bardzo chcemy się zatroszczyć są bezdomne i pokrzywdzone przez człowieka zwierzęta przebywające w schroniskach.

Wszyscy na tym skorzystamy!

Sytuacja bardzo wielu miejsc dających schronienie bezdomnym psom i kotom jest niezwykle trudna. W wielu z nich brakuje podstawowego sprzętu medycznego, by odpowiednio zaopiekować się zwierzakami. Bardzo zależy nam, by zmienić tę sytuację. Chcemy wspólnie z Wami doposażyć najuboższe schroniska w specjalistyczną, a często niezbędną, aparaturę.

Kontakt z nami i informacje dodatkowe:

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23
NIP: 677-23-63-579
REGON: 122405024
KRS: 0000396864

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Nr rachunku:
56 1750 0012 0000 0000 4083 7744