ARCHIWUM

INTERIA.PL oraz Fundacja Psi Los
organizuje zbiórkę darów dla zwierząt

Zima to najtrudniejszy czas dla bezdomnych zwierząt. Dlatego portal INTERIA.PL postanowił przyłączyć się do działań, które mogą bezpośrednio przyczynić się do poprawy losu pokrzywdzonych, porzuconych, niekochanych przez nikogo czworonogów.

Od dziś (08.02.2012) do końca lutego w siedzibie INTERIA.PL (Os. Teatralne 9a, 31 – 946 Kraków) we wszystkie dni tygodnia, 24 godziny na dobę wraz z INTERIA.PL będziemy zbierać dary dla bezdomnych zwierząt w Krakowie, Przytuliska w Harbutowicach oraz dla domów tymczasowych dla psów i kotów w Kamienicy k/Miechowa i w Bukownie.

Przyłączcie się KRAKOWIANIE i dostarczcie dary do siedziby INTERIA.PL.
Potrzeb jest naprawdę wiele, a tylko działając RAZEM JESTEŚMY SILNI!

Zwierzakom szczególnie potrzebna jest karma: sucha i w puszkach, a także makaron. Istotnym wsparciem będą również smycze, obroże i preparaty witaminowe. Te ostatnie pomagają chorym, rannym psom i kotom powrócić do zdrowia.

Pamiętajmy jednak, że najcenniejszą formą wparcia jest PRZYGARNIĘCIE bezdomnego psiaka lub kota. Zdjęcia i opisy zwierzaków, które można adoptować, na przykład, tych przebywających w Kamienicy i Bukownie.

INTERIA.PL
31-946 Kraków, Oś. Teatralne 9aRozliczenie zbiórki

Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy naszą Fundacją a portalem INTERIA.PL w dniach od 8 do 29 lutego krakowianie mieli okazję wesprzeć bezdomne zwierzęta. Dary można było przynosić do siedziby INTERIA.PL (Os. Teatralne 9a, Kraków) we wszystkie dni tygodnia, 24 godziny na dobę. Krakowianie ofiarowali łącznie 672 kilogramy karmy dla zwierząt, w tym:

491,15 kg karmy suchej
129,95 kg karmy w puszkach
33,3 kg makaronu
15,2 kg ryżu
2,4 kg kaszy

Poza tym otrzymaliśmy kilkanaście sztuk artykułów zoologicznych takich jak: smycze, obroże, szelki, kagańce, smakołyki.

Dary przekazaliśmy przytulisku w Harbutowicach, domowi tymczasowego dla psów i kotów w Bukownie, oraz przytulisku w Zbludowicach, w którym przebywa obecnie około dwustu psiaków niecierpliwie oczekujących na nowych opiekunów.