DOROTA SUMIŃSKA

„Wszystkie kolory tęczy”

Książka warta przeczytania!

„Wszystkie kolory tęczy”

Wszystkie Kolory Tęczy to jedna z ważniejszych książek w dorobku autorki. Nawiązująca do tego co jest odwiecznym problemem naszej cywilizacji a czego ostatnio jesteśmy obserwatorami w życiu publicznym. Książka mądra, szczera i boleśnie prawdziwa. Napisana we właściwym momencie, byśmy zdążyli się zastanowić nad sobą by zacząć czynić dobro.

O książce

Już można zamawiać w przedsprzedaży najnowszą książkę Doroty Sumińskiej zatytułowaną Wszystkie kolory tęczy. Książka trafi do regularnej sprzedaży już we wrześniu tego roku.

Na 88 stronach przeczytamy wyjątkowe opowiadania, ze zwierzętami w roli głównej, które poruszają szereg ważnych i niezwykle aktualnych kwestii. Jest mądrze, jest wzruszająco, refleksyjnie, a bywa również tęczowo. Książkę wzbogacają przepiękne ilustracje Ewy Swebockiej.

Książka wydana nakładem Wydawnictwa „Bez nazwy”.

O autorce…

Dorota Sumińska pisze dla czytelników absolutnie każdego pokolenia. Jej książki dla dzieci odpowiadają na wiele pytań intrygujących dorosłych czytelników, natomiast wiele pozycji stworzonych pozornie dla dorosłych – powinno stać się lekturą obowiązkową w szkołach.

To pisanie Doroty Sumińskiej zawsze przepełnione jest szczerością. Zawsze skłania do głębokich refleksji i zdąża do tego, by każdy z nas spróbował odpowiedzieć na pytanie: kim jest człowiek? A tak naprawdę jacy powinniśmy być dla siebie, drugiego człowieka a przede wszystkim dla zwierząt.

Wszystkie kolory tęczy, zbiór opowiadań
Dorota Sumińska – 88 stron, twarda oprawa