ARCHIWUM

„Zwierzolubne Popołudnie” w Café Szafé
Bazarek 1 kwiecień 2012

1 kwietnia w godzinach od 16:00 do 18:00 zapraszamy Państwa na trzecie spotkanie z cyklu „Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé”. Tym razem odbędzie się charytatywny bazarek na rzecz bezdomnych i pokrzywdzonych zwierząt, którym pomaga nasza Fundacja.

Każdy z uczestników może przynieść do Café Szafé ubrania, książki, bibeloty i inne przedmioty, które zechce przekazać na rzecz bezdomnych zwierząt.

Równocześnie każdy, kto zechce ofiarować symboliczny datek na rzecz zwierzaków, będzie mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie wśród rzeczy, przyniesionych przez innych uczestników.

Każdy przedmiot podarowany na bazarek będzie miał przyczepioną karteczkę z niewielką ceną (2, 5, 10 zł, itp.) jaką zasugeruje właściciel.

W ten sposób będziecie Państwo mogli stać się właścicielami świetnych ciuchów, ciekawej książki, lub uroczego drobiazgu za symboliczną kwotę, równocześnie wnosząc cenny wkład w pomoc i ratowanie bezdomnych i pokrzywdzonych zwierzaków.

Cały dochód z bazarku zostanie przeznaczony na zakup karmy dla podopiecznych przytuliska w Zbludowicach. Około dwieście psów czeka tam na nowych, kochających opiekunów. Jeśli ktoś z Państwa nie będzie mógł wziąć udziału w naszym spotkaniu 1 kwietnia, a chciałby wesprzeć psiaki z przytuliska i pomóc nam kupić karmę może przekazać dowolny datek. Więcej informacji uzyskacie Państwo po kliknięciu w jeden z obrazków.

„Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé

1 kwiecień 2012 godzina 16:00 – 18:00

Café Szafé

Kraków, ul. Felicjanek 10

Serdecznie Zapraszamy

 

Café Szafé – Bardzo kameralne i intrygujące miejsce, o którym niestety nie wszyscy wiedzą z racji jego lokalizacji. Przytulne wnętrze utrzymane jest w ciepłej tonacji, a uroku dodają mu cztery niebieskie szafy (stąd nazwa). Ponadto do jednej z tych szaf mogą wejść dwie osoby i zamknąć się w niej, albowiem w środku znajdują się dwa krzesła i stolik. Jeśli więc ktoś ma ochotę na odrobinę alienacji lub na stworzenie romantycznego nastroju, to gorąco polecamy. Pub z założenia jest galerią związaną ze środowiskiem krakowskiej ASP. Swoje prace prezentują tu zarówno jej studenci jak i absolwenci (zmiana wystawy co dwa tygodnie). Muzyka zawsze dostosowana jest do sytuacji i klientów. Warto przyjść tam na randkę lub na spotkanie z paczką znajomych.

1 kwietnia w godzinach od 16:00 do 18:00 miało miejsce trzecie spotkanie z cyklu „Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé”. Tym razem na ul. Felicjanek 10 odbył się charytatywny bazarek na rzecz bezdomnych i pokrzywdzonych zwierząt, którym pomaga nasza Fundacja.

Każdy z uczestników mógł przynieść do Café Szafé ubrania, książki, bibeloty i inne przedmioty, które następnie przekazał na rzecz bezdomnych zwierząt. Równocześnie każdy, kto zechciał ofiarować symboliczny datek na rzecz zwierzaków, mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie wśród rzeczy, przyniesionych przez innych uczestników.

Powodzeniem cieszyła się autorska biżuteria Kingi Chromy, która znalazła nabywczynie w mgnieniu oka. Sporo Pań było pod wrażeniem nowych, seksownych, czarnych skórzanych kozaków, jednak Kopciuszek był tylko jeden i opuścił Cafe Szafe w nowym nabytku za jedyne 30 zł. Z taką samą sumę inna uczestniczka porwała do domu nawą elegancką sukienkę z Zary. Było też coś dla ducha: „Cień Wiatru,” „Impresjonista,” opowiadania Edgara Poe’go i powieści Jane Austen, również w oryginale, zadomowiły się już dziś w nowych biblioteczkach. Furorę zrobiły niezwykle prowokująca torebka (na zdjęciu) i… papier toaletowy, ozdobiony ilustracjami z Kamasutry.

Nie możemy się już doczekać kolejnej imprezy bazarkowej i fantastycznych niespodzianek, jakie niewątpliwie znów przygotują uczestnicy.

Cały dochód z bazarku (w kwocie 438,00 PLN) zostanie przeznaczony na zakup karmy dla podopiecznych przytuliska w Zbludowicach. Około dwieście psów czeka tam na nowych, kochających opiekunów. Jeśli ktoś z Państwa nie mógł wziąć udziału w naszym spotkaniu 1 kwietnia, a chciałby wesprzeć psiaki z przytuliska i pomóc nam kupić karmę może przekazać dowolnej wielkości datek.

Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Kaszuby Dębskiej za pomoc
w zorganizowaniu kolejnego „Zwierzolubnego Popołudnia”.