ARCHIWUM

Wyślij wzruszające zdjęcie
swojego czworonoga
i wygraj nagrody!

01_burek_konkurs

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”. Konkurs podzielony został na dwa etapy tj. przesyłanie zdjęć oraz wybór zwycięzców.

Po I etapie konkursu wszystkie zdjęcia zgłoszone do konkursu poddane będą ocenie Komisji Konkursowej. Komisja zakwalifikuje do II etapu 50 zdjęć, które uzna za najbardziej wzruszające! W drugim etapie konkursu wyboru najciekawszych zdjęć spośród 50 wybranych w pierwszym etapie dokonają sami internauci.

Głosowanie odbędzie się poprzez ocenę poszczególnego zdjęcia w galerii – kliknięcie – „lubię”, „nie lubię” w dane zdjęcie. Specjalnie stworzoną galerię ze zdjęciami pupilów można udostępniać na swoich profilach na portalach społecznościowych! Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik, którego zdjęcie uzyska największą ilość głosów „za” od głosujących internautów.

Na wzruszające fotografie Waszych czworonogów czekamy od 25 listopada do 10 grudnia 2015 roku. Regulamin konkursu dostępny jest <TUTAJ>

Co należy zrobić żeby wygrać?

Nic prostszego! Wystarczy, że zrobisz zdjęcie swojego ukochanego
psa lub kota i prześlesz je na adres: burek@firma.interia.pl

Nadesłane przez Was zdjęcie musi spełniać następujące wymagania:
– maksymalny rozmiar – do 2 MB oraz min. 800×600 pikseli do max. 1600×1200 pixeli
– dopuszczalny format pliku – JPG
– w mejlu zgłaszającym zdjęcie do konkursu wpisz niniejszy tekst:

„Dokonując zgłoszenia do Konkursu fotograficznego, oświadczam, że:
– zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i akceptuję jego postanowienia
– jestem autorem Materiału/ posiadam majatkowe prawa autorskie do Materiału i na tej podstawie udzielam Organizatorowi licencji do Materiału na warunkach wskazanych w Regulaminie Konkursu”

UWAGA!
W mejlu powinna się znajdować informacja z adresem korespondencyjnym i numerem telefonu.

Nagrody w konkursie
Nagrody w konkursie ufundowała wspierająca Fundację Psi Los krakowska firma ELFRIKA. W konkursie nagrodzonych zostanie 10 osób, których zdjęcia zdobędą największą liczbę głosów oddanych przez Internautów za pomocą specjalnej aplikacji.

Miejsce I-III
Pierwsze trzy osoby (miejsce pierwsze, drugie i trzecie) otrzymają voucher o wartości po 300 złotych umożliwiający dokonanie zakupów z sklepie internetowym www.elfrika.pl za pomocą kodu rabatowego.

V-300_3

Miejsce IV-X
Kolejnych siedem osób otrzyma voucher o wartości 100 złotych także do wykorzystania w sklepie ELFRIKA. Vouchery na zakupy w sklepie internetowym ważne są do 31 marca 2016 roku.

V-100_3

Na wzruszające fotografie Waszych czworonogów czekaliśmy do 10 grudnia 2015 roku. W dniu 14 grudnia rozpoczął się drugi etap konkursu – czyli głosowanie na najbardziej wzruszające zdjęcie czworonoga. Kliknij, wybierz zdjęcie i oddaj swój głos. więcej…

02_burek_konkurs

>>> Powrót na stronę główną akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”