PILNE

Potrzebna pomoc

Suczka imieniem Bibi urodziła się z wrodzoną wadą serca. Na szczęście wada (przetrwały przewód Botalla) została szybko zdiagnozowana. Konieczna jest droga operacja w specjalistycznej klinice. W przeciwnym razie Bibi może nie dożyć swoich drugich urodzin…

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w zebraniu środków, które w całości przeznaczymy na operację Bibi. Kwota jest duża, a czasu mamy bardzo mało (termin operacji ustalono na 25 lipca). Prosimy o nawet najmniejsze wsparcie. 

Przeczytaj list od Bibi…

„Cześć wszystkim, jestem BiBi. Urodziłam się cztery miesiące temu jako szczęśliwy, chociaż nie rasowy piesek. Moim tatusiem był York, więc pewnie będę go trochę przypominać, jak dorosnę.Już od pierwszych dni życia zauważyłam, że jestem trochę mniejsza od czwórki mojego rodzeństwa, mimo to bardzo szybko znalazłam swojego opiekuna, którego bardzo kocham. Niestety na pierwszej wizycie u psiego lekarza, okazało się, że moje serduszko jest bardzo chore. Nie mam pojęcia, co to znaczy, ale mój wyrok brzmi: przetrwały przewód Botalla. Lekarz mówił, że pieski z tą chorobą dożywają do 2 lat, dla mnie to stanowczo za krótko! Moja pani po konsultacji z psim kardiologiem uzyskała zapewnienie, że operacja serduszka rozwiązuje mój problem w 100%. Niestety zabieg ten kosztuje aż 3000 zł. To cena za moje życie. Razem z moją Panią serdecznie prosimy o pomoc w uzbieraniu tej kwoty. Z góry serdecznie dziękujemy. Pozdrawiam BiBi!”

W imieniu BiBi zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w pokryciu kosztów operacji. Wierzymy, że dzięki hojnej pomocy cudownych Darczyńców uda się uzbierać niezbędną kwotę. Z góry serdecznie dziękujemy, prosimy także o udostępnianie informacji o zbiórce w mediach społecznościowych.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Numer rachunku bankowego:

56 1750 0012 0000 0000 4083 7744

Tytuł wpłaty:

BIBI

Darowiznę przeznaczoną w całości na operację i rehabilitację Bibi
możecie Państwo przekazać korzystając z szybkich przelewów
bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznętą drogą prosimy skorzystać z
poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNAby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal
prosimy kliknąć w poniższy baner!

 

paypal_

       

W dniu 25 lipca suczka imieniem Bibi przeszła operację serca, 
szybko wraca do zdrowia! Serdecznie dziękujemy wszystkim
Darczyńcom za okazane zaufanie i finansowe wsparcie!