W KRAKOWIE DZIAŁA

Bezpieczny Zwierzak

Bezpieczny Zwierzak

W Krakowie powstała profesjonalna firma świadcząca szeroko pojęte usługi dla zwierząt domowych, w ofercie „Bezpiecznego Zwierzaka” znajdziemy między innymi:

OPIEKĘ MOBILNĄ – wyprowadzanie czworonoga na spacer, dowóz we wskazane miejsce np. na działkę, do lasu, nad wodę, do lekarza weterynarii, salonu piękności itp.

OPIEKĘ STACJONARNĄ – szeroko pojęte czynności wykonywane stacjonarnie u klienta np. podanie leków, nakarmienie, zabawa, pielęgnacja.

TRANSPORT CHOREGO ZWIERZAKA – wszystko co związane z bezpiecznym przewozem Waszego pupila np. do lecznicy weterynaryjnej, hotelu, innego miejsca przeznaczenia.

POMOC W NAGŁYCH PRZYPADKACH – np. wypadek drogowy, potrącenie przez pojazd i różne inne niebezpieczne zdarzenia losowe tj. np. zatrucia, skręt jelit, itd. Oferujemy także dowóz lekarza weterynarii na miejsce zdarzenia.

SZEROKO POJĘTE ZAKUPY – dowóz karmy, leków, zabawek oraz innych potrzebnych akcesoriów dla psów i kotów.

„Bezpieczny Zwierzak” to firma, która niesie pomoc w trudnych sytuacjach, w których często z różnych przyczyn nie jesteście w stanie poradzić sobie sami.

Jesteśmy zespołem ambitnych młodych i kochających zwierzęta ludzi. Mamy świadomość jak bardzo bliscy są Wam czworonożni przyjaciele, którzy często są także członkami Waszych rodzin. Wszystko co robimy dla Was i Waszych podopiecznych to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim misja i zaangażowanie. Gorąco zachęcamy do korzystania z naszych usług, które gwarantujemy świadczyć na najwyższym możliwym poziomie – tłumaczy właściciel i założyciel firmy „Bezpieczny Zwierzak” Dominik Kolber.

Firma „Bezpieczny Zwierzak” postawiła na profesjonalizm i bezpieczeństwo, osoby świadczące usługi dla czworonożnych podopiecznych posiadają stosowne certyfikaty i uprawnienia, a samochody służące do przewodu zwierząt są monitorowane i odpowiednio wyposażone – tak aby, żadnemu zwierzakowi nie spadł włos z głowy.

Korzystając z usług firmy „Bezpieczny Zwierzak” wspieracie Fundację Psi Los. Firma zobowiązała się przekazywać każdego miesiąca 10% swojego zysku na cele statutowe Fundacji.

Gorąco zachęcamy do korzystania z usług firmy „Bezpieczny Zwierzak”!