APLIKACJA

Safe Animal

Zagubiłeś psa lub kota?
Odnalazłeś zabłąkane zwierzę?
Koniecznie wyślij alert!

Aplikacja SAFE-ANIMAL pomaga w odnajdywaniu zaginionych zwierząt, a także ułatwia dotarcie do właściciela w przypadku odnalezienia zwierzęcia.

Jak to działa?

W przypadku zaginięcia lub znalezienia zwierzęcia możemy wysłać ALERT, który powiadomi wszystkich użytkowników w okolicy o tym, że zgubiliśmy lub znaleźliśmy zwierzę. Użytkownicy odbiorą powiadomienie wraz z dokładnymi informacjami na temat zwierzęcia. Poprzez wysyłanie alertów do użytkowników w okolicy znacznie zwiększamy prawdopodobieństwo na szybki powrót do domu zagubionych zwierząt.

W przypadku kiedy znajdziemy jakieś zwierzę i posiada ono numer mikroczipa lub zawieszkę z kodem QR możemy odnaleźć dane właściciela w Międzynarodowej Bazie Danych SAFE-ANIMAL.

Wszyscy użytkownicy aplikacji znajdujący się w Twojej okolicy otrzymają powiadomienie. Rozpowszechnienie zdjęcia zwierzęcia zwiększy szansę na szczęśliwy powrót Twojego psa lub kota do domu. Pamiętaj, że w tej sytuacji nie jesteś sam. Razem poszukamy Twojego przyjaciela.

DLA KOGO JEST APLIKACJA?

Dla wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny! Nie musisz być posiadaczem zwierzęcia, aby korzystać z aplikacji. Zainstaluj aplikację SAFE-ANIMAL i POMAGAJ zwierzętom odnaleźć drogę powrotną do domu.

DODATKOWE FUNKCJE
– dostęp do Twoich danych zarejestrowanych w Międzynarodowej Bazie Danych SAFE-ANIMAL,
– wyszukiwanie danych zagubionych zwierząt poprzez skanowanie kodów QR,
– składanie zamówień w sklepie SAFE-ANIMAL.

Pobierz aplikację