Kampania Społeczna „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

Kampania Społeczna „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo”

Po wielu miesiącach przygotowań ruszyła pierwsza kampania społeczna naszej Fundacji. „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” to pro-zwierzęcy projekt, którego celem jest zwrócenie uwagi na problem bezdomnych zwierząt, a przede wszystkim, popularyzacja adopcji schroniskowych. Chodzi nam o przekonanie społeczeństwa, że to przygarnianie zwierząt, a nie kupowanie ich (zwłaszcza w tzw. pseudohodowlach), przyczynia się poprawy losu zwierząt domowych w Polsce.

Kampania wpisuje się w trwający już od ok. dwóch lat trend społeczny i medialny, którego istotą jest ujawnianie i piętnowanie przypadków znęcania się nad zwierzętami, uczulenie społeczeństwa na problem złego traktowania psów, kotów, jak i zwierząt gospodarskich.

Akcja obejmuje swoim zasięgiem kilka największych miast Polski: Warszawę, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, a dzięki dodatkowym akcjom medialnym planujemy dotrzeć z hasłem propagującym kampanię  do wszystkich Polaków.

Do udziału w kampanii zaprosiliśmy znane i popularne osoby, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. Wśród sławnych ambasadorów znajdują się:
Urszula Grabowska
Magdalena Walach
Agnieszka Chrzanowska
Hanna Bieluszko
Ewa Kaim
Ewa Kolasińska
Anna Radwan
Ojciec Leon Knabit
Paweł Małaszyński
Maciej Stuhr
Krzysztof Globisz
Zbigniew Łuczyński

Na ulicach miast biorących udział w projekcie natkniecie się Państwo nieraz na plakaty i billboardy z portretami naszych gwiazd w towarzystwie psiaków adoptowanych ze schroniska. Mamy nadzieję, że zainspirują one wiele osób myślących o czworonożnym przyjacielu do odwiedzenia schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Planujemy również dystrybucję plakatów w szkołach, uczelniach, urzędach, kawiarniach i firmach. Jeśli zechcecie Państwo przyłączyć się do naszej kampanii i umieścić plakat w swojej firmie, lokalnym urzędzie czy też parafii, już wkrótce w wyznaczonych miejscach w Krakowie i Wrocławiu będą Państwo mogli bezpłatnie otrzymać plakaty.

Nasza kampania potrwa do końca maja 2012 roku; w najbliższych tygodniach czeka na Państwa jeszcze wiele miłych niespodzianek.

Partnerem Medialnym akcji jest portal INTERIA.PL który 15 maja 2012 roku opublikuje obszerny materiał na temat kampanii oraz problemu bezdomnych zwierząt. Znajdziecie tam Państwo wywiady z gwiazdami biorącymi udział w akcji, galerie zdjęć zwierzaków ze schronisk z różnych zakątków Polski, galerie dokumentujące przebieg sesji zdjęciowych, a także poradnik stworzony przez trenera i behawiorystę dla opiekunów trudnych czworonogów.

Portal INTERIA.PL wraz z Fundacją Psi Los organizuje konkurs na najlepszą historię o przygarniętym pupilu, a zwycięzcę wyłonią sławni uczestnicy naszej kampanii. Na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody.

Kampania będzie też intensywnie komunikowana w wspierających akcję mediach.

.

Zapraszamy do galerii plakatów

.

Nasz projekt nigdy by nie powstał bez wsparcia firm,
którym leży na sercu dobro zwierząt.

Generalnym sponsorem kampanii „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo”
jest Grupa Deweloperska Geo Invest.

Serdecznie dziękujemy również firmie Digital Center Technologies,
która wspiera nas od początku istnienia Fundacji.

Dziękujemy także krakowskiej firmie Koneser za profesjonalne
przeprowadzenie kampanii
w Krakowie i Wrocławiu
oraz wszelką udzieloną nam pomoc.

Specjalne podziękowania składamy także drukarni Europrint 24,
która wydrukowała dla nas bezpłatnie plakaty.


Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu poświęconemu
Kampanii Społecznej „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo”
na portalu Facebook

________________________________________________________
„Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” – strona główna naszej kampanii >>>
„Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” – galeria zdjęć plakatów >>>
„Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” – plakaty do pobrania >>>
„Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” – wywiady z ambasadorami >>>
„Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” – napisali w mediach >>>