ARCHIWUM

„Zwierzolubne Popołudnie” w
Café Szafé 10 grudzień 2011

W sobotę 10 grudnia 2011 roku serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników czworonogów dużych i małych na pierwsze spotkanie z cyklu „Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé”. Gościem specjalnym będzie wielka miłośniczka zwierząt Agnieszka Chrzanowska, kompozytorka i artystka krakowskiej Piwnicy Pod Baranami, która zaśpiewa dla wszystkich nieobojętnych na los pokrzywdzonych zwierząt.

Popołudnie urozmaici pokaz slajdów ze zdjęciami naszych psich i kocich przyjaciół. Będziecie Państwo mieli również przyjemność poznać fantastycznego mieszkańca krakowskiego schroniska, psa imieniem Barok, który przybędzie na ul. Felicjanek 10 z nadzieją na znalezienie nowych kochających opiekunów.

. .

Barok ma siedem lat i nikogo na świecie. Jest psem o cudownym, anielskim usposobieniu – kocha ludzi, lubi inne psy, toleruje koty. Już od ponad roku czeka prawdziwy i ciepły dom. Każdy kto pozna Baroka, jest pod jego wielkim urokiem, nie sposób go nie polubić. Nowi opiekunowie Baroka znajdą w nim najwierniejszego i najbardziej oddanego przyjaciela. Psiaka będzie można zabrać do domu prosto z Café Szafé.

Miłe chwile spędzone z nami w klimatycznej Café Szafé
umilą Państwu również pyszne słodkości ufundowane przez
Pracownię Cukierniczą

oraz Cukiernię Królewską Pana Piotra Śliwy i Małgorzaty Bejm

Poznaj wnętrza Café Szafé

Podczas „Zwierzolubnego Popołudnia w Café Szafé” odbędzie się zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt ze schroniska. Pamiętajcie więc Państwo, aby w drodze do Café Szafé wpaść do sklepu zoologicznego po małe co nieco dla „Azora” i „Mruczka”.

„Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé

10 grudzień 2011 godzina 16:00 – 19:00

Café Szafé

Kraków, ul. Felicjanek 10

Serdecznie Zapraszamy

Café Szafé – Bardzo kameralne i intrygujące miejsce, o którym niestety nie wszyscy wiedzą z racji jego lokalizacji. Przytulne wnętrze utrzymane jest w ciepłej tonacji, a uroku dodają mu cztery niebieskie szafy (stąd nazwa). Ponadto do jednej z tych szaf mogą wejść dwie osoby i zamknąć się w niej, albowiem w środku znajdują się dwa krzesła i stolik. Jeśli więc ktoś ma ochotę na odrobinę alienacji lub na stworzenie romantycznego nastroju, to gorąco polecamy. Pub z założenia jest galerią związaną ze środowiskiem krakowskiej ASP. Swoje prace prezentują tu zarówno jej studenci jak i absolwenci (zmiana wystawy co dwa tygodnie). Muzyka zawsze dostosowana jest do sytuacji i klientów. Warto przyjść tam na randkę lub na spotkanie z paczką znajomych.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia
galerii zdjęć z imprezy