KATALOG

Pamiętaj o mnie

Profesjonalna firma zajmująca się kremacją zwierząt

PROFIL

O nas

Firma Pamiętaj o Mnie zajmuje się kompleksową, indywidualną kremacją Państwa pupila. Oferujemy transport waszego przyjaciela, który odszedł do krematorium dla zwierząt domowych, gdzie odbywa się kremacja.

Czym sie wyróżniamy?
Odbieramy ciało zwierzęcia z przychodni weterynaryjnej, specjalnie przystosowanym do tego samochodem zatwierdzonym przez Inspektorat Weterynaryjny w Poznaniu. Jednak zdajemy sobie sprawę, że czasami zwierzę, które umarło, jest zbyt duże i słabe, żeby pójść z nim do weterynarza. Dlatego możemy przyjechać do Państwa do domu by zabrać pupila w ostatnią podróż. Prochy pupila odwozimy do Państwa do domu, lub do przychodni weterynaryjnej gdzie opiekowano się waszym przyjacielem.

Nasza misja
Też mieliśmy czworonogich przyjaciół i rozumiemy ciężar po stracie pupila. W Polsce według prawa zabronione jest chowanie zwierząt w miejscach do tego niewyznaczonych, ale właściciele zwierząt towarzyszących mają małe pole manewru. Nieludzka jest dla nas forma „utylizacji”, bo niestety, według prawa, nasz pupil kiedy umrze, staje się odpadem kategorii pierwszej. Aby dać państwu wybór i wyjść temu na przeciw założyliśmy firmę „Pamiętaj o Mnie”.

Wiemy, że utrata zwierzęcia to wielki szok dla rodziny. Mogą się państwo umówić z naszym pracownikiem na spotkanie, lub przyjść do biura na Młyńskiej 12 do pokoju 005. Tam wesprzemy Państwa radą, nawet jeśli nie zdecydujecie się na kremację zwierzęcia.
Zdajemy sobie sprawę, że oddajecie w nasze ręce przyjaciela. Będzie on traktowany z jak największą empatią i odpowiednią etyką.

Nazwa

„Pamiętaj o mnie”
profesjonalna firma zajmująca się kremacją zwierząt

Strona internetowa

Miasto

Poznań

Adres

61-730 Poznań, ul. Młyńska 12/5

Telefon

575 081 313

Fax

Brak

Godziny otwarcia

24 godziny na dobę

Płatność kartą

nie