KATALOG

Behawiorysta
lek. wet. Jolanta Łapińska

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis.

PROFIL

O nas

Profesjonalna i skuteczna terapia wszelkich zaburzeń zachowania psów i kotów. Wizyty domowe w Warszawie i okolicy oraz porady e-mailowe na terenie Polski i Europy. Celem terapii jest praca razem z właścicielami i ich pupilami nad wyeliminowaniem problemowego zachowania u zwierzęcia. Najlepsze efekty terapii uzyskuje się przy wczesnym rozpoznaniu problemu wychowawczego i rozpoczęciu pracy w początkowych stadiach rozwoju zaburzenia, zanim problematyczne zachowanie się utrwali.

Terapia behawioralna jest przeważnie kombinacją modyfikacji zachowania czworonoga i jego opiekunów. W niektórych przypadkach może być wymagane zastosowanie terapii behawioralnej w połączeniu z terapią farmakologiczną, jako działanie wspomagające w trudnych do wyleczenia zaburzeniach. Zawsze jednak terapia behawioralna jest najważniejsza, co oznacza, ze farmakoterapia jest jedynie jej uzupełnieniem i musi być stosowana łączenie z terapią behawioralną. W przeciwnym razie efekt terapii zniknie wraz z podaniem ostatniej dawki leku.

Moim celem jest pomoc zwierzętom i ich opiekunom w osiągnięciu harmonii i radości w we wzajemnym obcowaniu, ocalając jednocześnie wiele zwierząt od porzucenia.

Nazwa

Behawiorysta, zoopsycholog, psi i koci psycholog
– lek. wet. Jolanta Łapińska

Strona internetowa

www.zoopsychologia.com.pl

Miasto

Warszawa

Adres

05-500 Mysiadło, ul. Polna 17 P

Telefon

606 606 606

Fax

606 606 606

Email

email@email.com

Godziny otwarcia

8:00-16:00

Płatność kartą

tak

Facebook

facebookprofile.com