AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Dyminach

Zbiórka dla:

Schronisko dla zwierząt w Dyminach
25-116 Kielce, ul. Ściegiennego 103
tel. 41 361 67 24

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach od 01.01.2013 do chwili obecnej prowadzone jest przez Stowarzyszenie “Arka Nadziei”.  Na terenie obiektu znajduje się ponad 100 boksów oraz trzy wybiegi, które mają do dyspozycji nasi podopieczni. Na co dzień w schronisku zwierzakami opiekują się trzej opiekunowie, dwóch techników weterynarii oraz dwóch lekarzy weterynarii. W 2013 roku w naszej placówce zaczął funkcjonować samodzielny gabinet weterynaryjny, który troszczy się o psy i koty zamieszkujące obiekt. Gabinet jest obecnie wyposażony w podstawowy sprzęt diagnostyczny, codziennie przyjmuje od kilku do kilkunastu pacjentów. Wszystkie zwierzęta przebywające w schronisku są odrobaczone, odpchlone oraz oznakowane mikrochipem. Przed wydaniem do adopcji wszystkie dorosłe psy i koty są szczepione oraz poddawane zabiegowi sterylizacji/kastracji. Każde szczenię lub kocię opuszczające schronisko ma zagwarantowaną darmową sterylizację/kastrację. W schronisku działa wolontariat, do którego należy około 50 osób aktywnie uczestniczących w życiu schroniska. Schronisko otwarte jest dla odwiedzających przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 16:00.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Raiffeisen Polbank
Indywidualny nr rachunku bankowego:

67 1750 0012 0000 0000 4083 8031

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny . PLN

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”.
Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.