AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Schronisko dla bezdomnych zwierząt “Przytulisko” w Chojnicach

Zbiórka dla:

Schronisko dla zwierząt “Przytulisko” w Chojnicach
89-600 Chojnice, ul. Igielska 21
tel. 52 397 31 02

Celem schroniska jest, oczywiście, zapewnienie godnego bytu przebywającym tu zwierzętom: schronienia, karmy, jak najmniejszego poziomu stresu, odpowiedniej opieki weterynaryjnej, w razie potrzeby leczenia. Ale to nie wszystko, schronisko musi być dla nich tylko przystankiem… Podstawowym zadaniem jest więc znalezienie podopiecznym nowego domu, czyli readopcja. W przeciwnym razie nie moglibyśmy nazywać się miłośnikami zwierząt, a schronisko zapełniałoby się w nieskończoność. Ponadto bez względu na stopień aklimatyzaji w schronisku i przywiązania do opiekunów zarówno pies jak i kot potrzebuje swojego człowieka i swojego bezpiecznego domu. Każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę. Jeszce jednym ważnym celem jest ograniczanie populacji zwierząt domowych: psów i kotów, których niekontrolowane rozmnażanie prowadzi m. in. do przepełnienia schronisk. Sterylizacja jest jedynym sensownym rozwiązaniem. W coraz większym stopniu udaje nam się i ten punkt realizować.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Raiffeisen Polbank
Indywidualny nr rachunku bankowego:

 

92 1750 0012 0000 0000 4083 8163

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny:
PLNRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”.
Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.

AMBASADOREM AKCJI JEST

Dorota Sumińska