AKCJA

Burek sam
nie poprosi o pomoc

Inspektorat OTOZ Animals w Zakopanem

Zbiórka dla:

Inspektorat OTOZ Animals
34-500 Zakopane, ul. Sienkiewicza 24
tel. 698 921 128

Inspektorat OTOZ Animals Zakopane powstał 03.11.2015 i fakt, że jest tylko niewielkim oddziałem nie zmienia postaci rzeczy, że jest jedynym, rzeczywistym miejscem na Podhalu gdzie zwierzęta potrzebujące pomocy… mogą ją znaleźć. Chociaż zaplecze bazowe jakie posiadamy jest niewielkie (kilka pomieszczeń z niedużym ogrodem) przewija się przez nie setki zwierząt w ciągu roku. Współpracujemy na stałe z czterema podhalańskimi gminami w kwestii pomocy zwierzętom powypadkowym, ofiarom wypadków komunikacyjnych, innymi słowy… jesteśmy na dyżurze 24 godziny dobę. Ratujemy i pomagamy na tyle na ile nas stać, a że jak każda taka organizacja utrzymujemy się z datków i darowizn… są chwile kiedy nie jest łatwo. Najtrudniejszym okresem jest zima, która na Podhalu trwa o wiele dłużej niż w innych regionach Polski. Zakup opału i pożywienia pochłania większość naszych i tak niewielkich dochodów ale zapewnienie jednego i drugiego naszym podopiecznym jest dla nas priorytetem. Inspektorat OTOZ Animals Zakopane to dwie osoby, które cały swój czas poświęcają pomocy pokrzywdzonym zwierzętom, a interwencje jakie przeprowadzają uratowały już niejedno psie (i nie tylko) życie.

Wspomóż naszą akcję!

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schronisku

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Raiffeisen Polbank
Indywidualny nr rachunku bankowego:

59 1750 0012 0000 0000 4083 7981

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.
Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpisz kwotę darowizny . PLN

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”.
Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.