DAJ MU DOM

Bamberek

Bamberek pilnie szuka domu!

Trudno uwierzyć, że Bamberek, ten śliczny mix pudelka i sznaucera spędził całe życie za kratami. Kiedyś, młody i zdrowy, nie miałby problemu ze znalezieniem domu, jednak nikt przez dziewięć lat nie pokazał go światu. Siedział w boksie za wysokim murem niedostępny dla nikogo. Dziś Bamberek to senior ale ciężko w to uwierzyć. Jest pełen energii, uwielbia spacery, zabawy z psami, jest aktywny i chętny do działania. Miał szczęście i został wybrany spośród setek psów na wolne miejsce w hotelu.

Po wykonanych badaniach okazało się, że psiak ma chorą wątrobę. Prawdopodobnie do końca życia będzie musiał być na diecie wątrobowej i przyjmować suplementy. Chora wątroba jednak w niczym mu nie przeszkadza, jest w bardzo dobrej kondycji. Co kilka miesięcy trzeba robić kontrolne badania krwi i tyle.

Bamberek to bardzo rozgadany pies. Porozumiewa się z człowiekiem jęczeniem, stękaniem i pomrukiwaniem, co jest bardzo urocze.  
W tej chwili mieszka w hotelowym boksie, bez problemu zostaje sam w domu, zachowuje czystość , od razu wiedział, że ten kocyk na podłodze został naszykowany specjalnie dla niego.  Na pewno na początku w domu będzie bardzo rozemocjonowany, w końcu jest wrażliwym, bardzo skrzywdzonym Bamberkiem…

Psiak bez problemu może zamieszkać z psami, suczkami i nie zwraca uwagi na koty. Jest bardzo grzeczny podczas wizyt u weterynarza i fryzjera. Daje robić ze sobą wszystko, nie ma w nim cienia agresji. Najważniejszy jest dla niego człowiek, przytula się wręcz po ‚ludzku’ i mógłby to robić bez końca. W sytuacjach stresowych szuka u człowieka pocieszenia i wsparcia. Bamberek szuka kogoś, kto wynagrodzi mu lata zamknięcia, braku choćby pogłaskania, spacerów, lata beznadziejnego jedzenia i zadba o jego zdrowie.

DAJ MU DOM !


Szukamy dla niego najlepszego domu na świecie. Bamberek aktualnie przebywa pod Warszawą i idealnie by było gdyby nowych opiekunów znalazł w województwie mazowieckim. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wyrażenie zgody na wizyty przed i po adopcyjne.

 

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 515 998 598