Ostatnia Deska Ratunku | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

Jeżeli kiedykolwiek mieliście dosyć Waszego czworonoga, który ciągnął na smyczy, wyjadał śmieci, szczekał i demolował mieszkanie podczas Waszej nieobecności w domu, warczał przy próbie zabrania pożywienia, skakał na gości, agresywnie reagował na inne zwierzęta, był chorobliwie zazdrosny o któregoś z domowników lub załatwiał swoje fizjologiczne potrzeby w mieszkaniu – ta strona jest właśnie dla Was.

Jeżeli kiedykolwiek mieliście zamiar pozbyć się Waszego czworonoga, oddać go do adopcji, zawieść do schroniska dla bezdomnych zwierząt, podarować osobie której nienawidzicie, mamy dla Was propozycję.

Skorzystajcie z „Ostatniej Deski Ratunku”

Nasza Fundacja we współpracy z trenerami proponuje Wam skorzystanie z całkowicie bezpłatnych porad specjalistów, którzy podczas konsultacji pomogą zrozumieć niewłaściwe zachowanie Waszego pupila oraz zaproponują rozwiązania dzięki którym nieznośny i niechciany dotąd zwierzak stanie się „aniołem”.

Na osoby zainteresowane uzyskaniem bezpłatnej pomocy oczekuje nasz specjaliści:

Pan Tomasz Petrusiewicz – trener Alteri
Tel. 517 217 527
mail: tomasz.petrusiewicz@psilos.org

Pani Paulina Kopta - znawca kotów
mail: paulina.kopta@psilos.org

Jeżeli będziecie Państwo zadowoleni z udzielonej pomocy, zwracamy się z prośbą o przekazanie dowolnej wielkości darowizny, a tym samym wsparcie naszej Fundacji. Z góry serdecznie dziękujemy.