Ekspert radzi | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

Jeżeli kiedykolwiek mieliście dosyć Waszego czworonoga, który ciągnął na smyczy, wyjadał śmieci, szczekał i demolował mieszkanie podczas Waszej nieobecności w domu, warczał przy próbie zabrania pożywienia, skakał na gości, agresywnie reagował na inne zwierzęta, był chorobliwie zazdrosny o któregoś z domowników lub załatwiał swoje fizjologiczne potrzeby w mieszkaniu – ta strona jest właśnie dla Was.

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najczęściej występujących problemów wychowawczych i niepoprawnych (niechcianych) zachowań na które natrafić może każdy właściciel czworonoga. Wszystkim pytaniom towarzyszą sugestie wyjaśniające, z czego problemy te mogą wynikać i w jaki sposób można je rozwiązać. Mamy nadzieję, że z przedstawionego poniżej zestawienia skorzysta wielu opiekunów zwierząt, a udzielone odpowiedzi pomogą przynajmniej w niewielkim stopniu zrozumieć sposób myślenia i postrzegania świata przez ukochanego pupila.

Jeżeli udzielone poniżej wskazówki okażą się niejasne, niewystarczające lub niepasujące do opisu problemów, z jakimi się Państwo zmagacie,  proponujemy skorzystać z bezpłatnej pomocy naszych trenerów i behawiorystów. W tym celu prosimy zapoznać się z treścią zakładki „Ostatnia Deska Ratunku”.