Pomagają nam | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

.
Specjalistyczny sklep zoologiczny „Twój Pies” działa nieprzerwanie od 1999 roku. Na ponad 50 metrach kwadratowych znajdziecie setki artykułów, które umilą życie Waszym podopiecznym oraz takich, które są dla nich niezbędne. W ofercie sklepu między innymi legowiska, smycze, obroże, zabawki, kosmetyki, ubranka, gryzaki i nie tylko… Pracownicy sklepu wśród bardzo szerokiej oferty pomogą Państwu dokonać wyboru odpowiednich karm dla zwierzaków. W sklepie mieszczącym się przy krakowskich błoniach (ul. Piastowska 8) znajdzie także puszkę do której wrzucić można dowolnej wielkości darowiznę dla naszej Fundacji oraz pojemnik w którym można zostawić dary rzeczowe dla bezdomnych zwierząt. Więcej informacji o sklepie „Twój Pies” uzyskacie po kliknięciu w baner.
.

.
Café Szafé to bardzo kameralne i intrygujące miejsce, o którym niestety nie wszyscy wiedzą z racji jego lokalizacji. Przytulne wnętrze utrzymane jest w ciepłej tonacji, a uroku dodają mu cztery niebieskie szafy (stąd nazwa). Ponadto do jednej z tych szaf mogą wejść dwie osoby i zamknąć się w niej, albowiem w środku znajdują się dwa krzesła i stolik. Jeśli więc ktoś ma ochotę na odrobinę alienacji lub na stworzenie romantycznego nastroju, to gorąco polecamy. Pub z założenia jest galerią związaną ze środowiskiem krakowskiej ASP. Swoje prace prezentują tu zarówno jej studenci jak i absolwenci (zmiana wystawy co dwa tygodnie). Muzyka zawsze dostosowana jest do sytuacji i klientów. Warto przyjść tam na randkę lub na spotkanie z paczką znajomych. Nieobojętni na los bezdomnych zwierząt właściciele Café Szafé wraz z Fundacją Psi Los postanowili organizować tam cykliczne spotkania pod nazwą „Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé”. Więcej informacji otrzymacie po kliknięciu w baner.
.

.
Celem i ambicją firmy Infonetax jest dostarczanie nowoczesnych i innowacyjnych narzędzi wspomagających pracę doradców podatkowych i biur rachunkowych. Dzięki doświadczonemu zespołowi oraz koncentracji na potrzebach wynikających z rozwoju technologii tworzy jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne narzędzia informatyczne. Infonetax swoją ofertę wzbogaca również o wydawnictwa książkowe. Firma Infonetax jest także twórcą programu bezpłatnego programu rozliczeń PIT-OPP przeznaczonego dla Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki któremu Darczyńcy w wyjątkowo prosty i łatwy sposób przekażą 1% podatku na rzecz wybranej Fundacji.
.

.
SAFE-ANIMAL jest członkiem Europetnet – Europejskiego Systemu Baz Danych z siedzibą w Brukseli i jest zarejestrowany w Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych. To jedyna baza zwierząt, która bezpośrednio współpracuje z największymi miastami w Polsce, w których realizowane są programy czipowania psów (Warszawa, Poznań, Łódź, Bytom, Szczecin). Prowadzi największą i najbardziej aktualną bazę danych. Współpracuje z większością fundacji i schronisk dla bezdomnych zwierząt w Polsce, także z lekarzami weterynarii, którzy samodzielnie bądź z ramienia urzędu miasta przeprowadzają usługę czipowania zwierząt. Dzięki nawiązaniu stałej współpracy pomiędzy naszą Fundacją a SAFE-ANIMAL macie Państwo możliwość całkowicie bezpłatnie zarejestrować swojego pupila w największej ogólnopolskiej i międzynarodowej bazie danych zaczipowanych zwierząt. Więcej informacji znajdziecie Państwo <TUTAJ>
.

.
Digital Center Technologies swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku. Przez wiele lat firma konsekwentnie budowała pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiono pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Zadowolenie Klientów jest dla Digital Center Technologies sprawą najważniejszą, dlatego też firma dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu zatrudnionych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. Drukarnia Digital Center Technologies brała czynny udział w Kampanii Społecznej „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” bezpłatnie drukując plakaty, ulotki i inne materiały informacyjne dla naszej Fundacji.
.

.
Firma EuroPrint rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Na przestrzeni lat wypracowala standardy pozwalające na wytworzenie i uzyskanie produktów o bardzo wysokiej jakości. Duży park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Od początku swojej działalności postawiono sobie za cel służenie Klientom w realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń poligraficznych, a wszystko po to aby odczuć satysfakcję z wykonanej pracy. Drukarnia EuroPrint brała czynny udział w Kampanii Społecznej „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” bezpłatnie drukując plakaty na potrzeby kampanii.