Newsletter | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

Osoby zainteresowane otrzymywaniem od nas (za pomocą poczty elektronicznej) informacji o nowych wpisach na stronie, organizowanych akcjach adopcyjnych, zbiórkach na rzecz bezdomnych zwierząt, imprezach charytatywnych, koncertach i innych ważnych wydarzeniach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego „Newsletter’a”.

Aby dodać swój adres e-mail do systemu automatycznych powiadomień o nowych wiadomościach prosimy w poniższe okienko wpisać poprawnie swój adres poczty elektronicznej, a następnie nacisnąć przycisk „Zapisz się”.


 

W ciągu kilku minut na Państwa skrzynkę pocztową zostanie automatycznie przesłany link aktywacyjny. Aby dokończyć proces rejestracji prosimy kliknąć w otrzymany w liście link. Od tego momentu Państwa adres e-mail zostanie wpisany do naszego systemu automatycznych powiadomień o nowych wiadomościach. Za każdym razem kiedy pojawi się na stronie ważna informacja, zostaniecie Państwo poinformowani o tym fakcie. Otrzymacie wiadomość przedstawiającą treść wpisu. W ten sposób nie ominie Was żaden ważny wpis na stronie.

Jeżeli kiedykolwiek postanowicie przestać korzystać z naszego systemu automatycznych powiadomieniach o nowych wiadomościach i nie będziecie chcieli otrzymywać od nas w/w informacji, prosimy o wypisanie swojego adresu e-mail z naszej bazy danych. W tym celu prosimy w powyższe okienko wpisać poprawnie swój adres e-mail, a następnie nacisnąć przycisk „Wypisz się”.

W ciągu kilku minut na Państwa skrzynkę pocztową zostanie automatycznie przesłany link dezaktywacyjny. Aby dokończyć proces dezaktywacji prosimy kliknąć w otrzymany w liście link. W tym momencie Państwa adres e-mail zostanie usunięty z naszego systemu automatycznych powiadomień o nowych wiadomościach.

Przekazane nam przez Państwa adresy e-mail wykorzystywane będą wyłącznie do obsługi systemu automatycznych powiadomień o nowych wiadomościach. Powierzony nam adres Państwa poczty elektronicznej nie zostanie nigdy przekazany, sprzedany ani ujawniony.

Gwarantujemy też, że otrzymywane od nas wiadomości nie będą miały charakteru spamu, reklamy itp. Dotyczyć będą wyłącznie tematów związanych ściśle z działalnością naszej Fundacji dla dobra bezdomnych zwierząt.