Nasi sponsorzy | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. Spółka oferuje również szeroki wachlarz technologii dla biznesu, które powstają na bazie najnowocześniejszych rozwiązań Internetowych, na co dzień stosowanych w portalu www.interia.pl.


.
2BE.PL
, jako część Grupy Adweb, specjalizuje się w świadczeniu usług w sieci Internet. Zapewniając kompleksowe rozwiązania umożliwiające zaistnienie i sprawne funkcjonowanie swoich Klientów w Internecie, firma szybko zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku usług hostingowych (utrzymanie stron www i kont poczty elektronicznej) oraz rejestracji domen internetowych. Oprócz 2BE.PL w skład Grupy Adweb wchodzi agencja interaktywna Adweb, agencja SEO/SEM AdSeo oraz agencja public relations VanguardPR.

.
Dążysz do perfekcji? Akceptujesz jedynie produkty najwyższej jakości? Doskonale trafiłeś. Cyfra7 oferuje to co nazywasz kwintesencją koloru i stylu. Wieloletnie doświadczenia w branży, połączone z kreatywnym i indywidualnym podejściem do każdej realizacji jest gwarancją niepowtarzalnej jakości. Swoim Klientom zapewniają kompleksową obsługę i pomoc. Kontrolują i realizują wszystkie fazy zlecenia, od pomysłu po druk. Każde zadanie traktują jak wyzwanie, zawsze robią wszystko by nie zawieść zaufania którym ich obdarzono. Specjalizują się w druku cyfrowym. Ich priorytetami są jakość i fachowość, dlatego też korzystają wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, stosując przy tym nowoczesne ale sprawdzone technologie. Dbając o stronę techniczną produktów nie zapominają o ich estetyce, nad którą czuwa zespół doświadczonych grafików. Dzięki temu grono zadowolonych Klientów wciąż rośnie.

Nieobojętny na los bezdomnych i cierpiących zwierząt jest także Bank PEKAO S.A. który przyszedł naszej Fundacji z pomocą, udzielając znacznego upustu na obsługę terminala kart płatniczych, dzięki któremu będziemy mogli przyjmować wpłaty od darczyńców za pomocą kart kredytowych podczas różnego rodzaju imprez charytatywnych, akcji adopcyjnych i koncertów. Bank PEKAO S.A. postanowił także bezterminowo zrezygnować z comiesięcznej opłaty za prowadzenie naszego rachunku bankowego.


FreecoNet to obecnie jeden z wiodących usługodawców telefonii internetowej w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza unikatowym, w skali światowej, cechom platformy VoIP. Oferuje bowiem darmowe rozmowy pomiędzy wszystkimi zarejestrowanymi na platformie numerami telefonów. Nie ma znaczenia od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy. Na numery niezarejestrowane można dzwonić po najniższych stawkach na rynku za pośrednictwem usługi TelArena (skupia kilku niezależnych operatorów, rywalizujących o obsługę połączeń wychodzących).

W każdą sobotę na antenie Radia Kraków w godzinach od 9:00 do 10:00 w audycji „Klinika Zdrowego Chomika” prowadzonej przez red. Grzegorza Bernasika opowiadamy między innymi o krakowskim schronisku. Co tydzień przedstawiamy Wam jednego czworonoga przebywającego w schronisku, który jest z nami podczas audycji. Zdjęcia „nietypowego” gościa możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej. Osoby zainteresowane adopcją zwierzaka mogą spotkać się z nami po audycji. Czekamy na Was od godziny 10:00 do 10:30 przed siedzibą Radia Kraków (al. Słowackiego 22).

Na stronie internetowej Portalu Miłośników Zwierząt „Chwila dla Pupila” znajdziecie wiele ciekawych artykułów poświęconych zwierzętom, galerie zdjęć z różnego rodzaju imprez, galerię nagrań zawierającą archiwalne audycje radiowe i telewizyjne, oraz ważne adresy i numery telefonów organizacji, fundacji i stowarzyszeń pomagających zwierzętom nie tylko w Krakowie. Ponadto, znajdziecie tam wiele cennych informacji o zwierzętach, ich żywieniu, adopcji, tresurze, identyfikacji (czipowaniu). Dowiecie się, w jaki sposób można adoptować zwierzaka ze schroniska, lub jak możecie pomóc przebywającym tam zwierzętom.

Celem i ambicją firmy Infonetax jest dostarczanie nowoczesnych i innowacyjnych narzędzi wspomagających pracę doradców podatkowych i biur rachunkowych. Dzięki doświadczonemu zespołowi oraz koncentracji na potrzebach wynikających z rozwoju technologii tworzy jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne narzędzia informatyczne. Infonetax swoją ofertę wzbogaca również o wydawnictwa książkowe. Firma Infonetax jest także twórcą bezpłatnego programu rozliczeń PIT-OPP przeznaczonego dla Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki któremu Darczyńcy w wyjątkowo prosty i łatwy sposób przekażą 1% podatku na rzecz wybranej Fundacji. Program PIT-OPP jest wysoce funkcjonalnym i prostym w użyciu narzędziem służącym do sporządzania rozliczeń rocznych zeznań podatkowych do Urzędu Skarbowego, co jest obowiązkiem każdego podatnika.
.