„Nakarm zwierzaka ze schroniska” rusza II edycja ogólnopolskiej kampanii internetowej | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Kwota:

01_baner nr 7

Rusza II edycja ogólnopolskiej kampanii internetowej w trakcie której wesprzeć można wszystkie zwierzaki, te bezdomne w schroniskach, jak i pozostałe potrzebujące pomocy, opieki i miłości. Na potrzeby akcji organizatorzy zaprojektowali dwa wzory nadruków: dla miłośników psów i dla miłośników kotów.

Koszulki, topy, bluzki z długim rękawem i torby ekologiczne z tymi wzorami sprzedawane są za pośrednictwem specjalnie stworzonej platformy internetowej. Akcja trwa do 25 lipca 2016 roku.

 

Każdemu z nas przyda się fajna koszulka,
a każdemu zwierzakowi ze schroniska przyda się
miska wypełniona jedzeniem!

 

Co łączy koszulkę i zwierzaki?
Ogólnopolska kampania internetowa pod nazwą „Przytul Zwierzaka ze Schroniska” organizowana przez Fundację Psi Los we współpracy z platformą MojaKampania.pl ma na celu zebranie środków przeznaczonych na zakup karmy dla psów i kotów ze schroniska.

Jak możesz pomóc?
Kup koszulkę lub torbę z nadrukiem – każda zakupiona koszulka lub torba pozwoli na zakup karmy dla psów i kotów ze schroniska. Jedna koszulka to minimum pięć nakarmionych mordek i pyszczków.

Dlaczego zakupione produkty są wyjątkowe?
Ponieważ są one symbolicznym podziękowaniem za wsparcie zwierzaków ze schroniska. Wysokogatunkowe koszulki, topy, bluzy z nadrukiem wykonanym metodą sitodruku warto podarować bliskiej osobie, by przekazywała dalej ideę pomocy.

Cena i wysyłka?
Wszystkie produkty sprzedawane są w cenie od 39 zł brutto, z czego 20 zł brutto to zysk przekazywany na konto Fundacji Psi Los po zakończonej akcji. Pozostała część to koszt produkcji 14 zł brutto i 5 zł brutto przeznaczone na aktywną promocję kampanii przez organizatora. Czas trwania kampanii to 4 tygodnie, wysyłka zamówień odbywa się cotygodniowymi partiami.

Jak kupić?
Klikając w poniższe banery, zostaniecie przekierowani na strony do zakupu wspaniałych koszulek i toreb! Nie czekajcie i sprawcie prezent sobie lub komuś bliskiemu i wesprzyjcie Nas dokładając swoją cegiełkę dobroczynności. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na szczytny cel.baner nr 0

               pies_II_nampania           kot_II_kampania