Milan – potrącony przez samochód, w ciężkim stanie walczy o życie – potrzebna pomoc! | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

01_milan

 

Kiedy sześć lat temu pani Marika adoptowała ze schroniska dla zwierząt trzydziesto kilogramowego wychudzonego czterołapa imieniem Milan, nie spodziewała się, że kiedyś będzie musiała liczyć na ludzi dobrej woli, że kiedyś będzie błagać o pomoc, że kiedyś zły człowiek na jej prywatnej posesji potrąci samochodem i ciężko rani jej psa…

Milan – wielki pies o gołębim sercu. Adoptowany z Łódzkiego schroniska przy ul. Marmurowej przypominał szkielet. Trafił pod opiekę pani Mariki dołączając do sześciu innych znalezionych i adoptowanych psich nieszczęść.

W dniu 6 sierpnia obcy człowiek wyjeżdżając z ogrodzonej posesji przejechał samochodem Milana. Psiak natychmiast trafił pod opiekę lekarzy specjalistów z Kliniki Weterynaryjnej Doktora Szulca w Zgierzu, gdzie przeszedł szereg skomplikowanych operacji.

 

02_milan

 

Wieloodłamkowe złamanie skośne z przemieszczeniem prawej kości udowej, górno – przednie zwichnięcie stawu biodrowego, uszkodzony nerw w kręgu odpowiadający za stabilność przednich łap – to tylko niektóre urazy wyrządzone przez samochód.

W chwili obecnej psiak jest po zabiegu osteosyntezy i repozycji stawu biodrowego. Przechodzi rehabilitację, zabiegi magnetoterapii i laseroterapii. Lekarze walczą także z bolącymi odleżynami na łopatkach.

Koszty leczenia, pampersów, podkładów, leków i opieki medycznej rosną z każdym kolejnym dniem. Na szczęście Milan walczy, chce żyć, a jego stan zdrowia bardzo powoli się poprawia.

 

03_milan

 

Koszty powrotu do zdrowia czworonoga są astronomiczne, pani Marika nie jest w stanie sama ich udźwignąć. Zwracamy się do Państwa z apelem o pomoc i wsparcie. Każda złotówka ma ogromne znaczenie. Pomóżmy Milanowi cieszyć się życiem. Z góry serdecznie dziękujemy.

 


 

Wraz z pełnym nadziei Milanem zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie. Dowolnej wielkości darowiznę w całości przeznaczoną na leczenie i rehabilitację Milana możecie Państwo przekazać przelewem na rachunek bankowy Fundacji Psi Los.

 

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Alior Bank S.A.
Numer rachunku bankowego:
14 2490 0005 0000 4500 5927 8863
Tytuł wpłaty: MILAN

 


 

Za pośrednictwem poniższego formularza darowiznę na operację i późniejszą rehabilitację Milana możecie Państwo wpłacić za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay.

001_dotpay

Wpłać darowiznę przeznaczoną w całości na operacę i rehabilitację psa imieniem Milan

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy


 


 

Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal
prosimy kliknąć w poniższy baner

 

paypal_

 

04_milan

 


 

Do pomocy Milanowi dołączyła Internetowa Platforma Pomagania „Sie Pomaga”. Darowiznę przeznaczoną na jego dalsze leczenie i rehabilitację można wpłacać klikając w poniższy baner.

 

 


 

Szybka pomoc dla Milana!

Wyślij SMS o treści S4841 pod numer 72365

Koszt SMS 2,46 PLN (brutto)

 
logo_sms
 


 

Opiekę weterynaryjną nad Milanem zapewnia Klinika Weterynaryjna Jacka Szulca
klinika_jacka_szulca


 

EPIKRYZA

pdf_logo