„Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé” | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

„Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé”

Fundacja Psi Los oraz Café Szafé serdecznie zapraszają wszystkich miłośników czworonogów dużych i małych na cykliczne spotkania „Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé” (Kraków, ul. Felicjanek 10).

Podczas kameralnych spotkań w klimatycznych wnętrzach Café Szafé można nie tylko adoptować czworonoga, przekazać dary dla najbardziej potrzebujących, niechcianych i porzuconych zwierząt, ale także przeżyć niezapomniane chwile, których dostarczają zaproszeni goście specjalni – artyści, muzycy, piosenkarze i aktorzy.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy „kliknąć” w poniższy obrazek

o

                         10 grudzień 2011                                                         16 luty 2012

.
Chwile spędzone z nami w klimatycznej Café Szafé

umilają Państwu również pyszne słodkości ufundowane
przez Pracownię Cukierniczą
.

.oraz Cukiernię Królewską Pana Piotra Śliwy i Małgorzaty Bejm

Poznaj wnętrza Café Szafé

„Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé

Café Szafé

Kraków, ul. Felicjanek 10

Serdecznie Zapraszamy

 

Café Szafé – Bardzo kameralne i intrygujące miejsce, o którym niestety nie wszyscy wiedzą z racji jego lokalizacji. Przytulne wnętrze utrzymane jest w ciepłej tonacji, a uroku dodają mu cztery niebieskie szafy (stąd nazwa). Ponadto do jednej z tych szaf mogą wejść dwie osoby i zamknąć się w niej, albowiem w środku znajdują się dwa krzesła i stolik. Jeśli więc ktoś ma ochotę na odrobinę alienacji lub na stworzenie romantycznego nastroju, to gorąco polecamy. Pub z założenia jest galerią związaną ze środowiskiem krakowskiej ASP. Swoje prace prezentują tu zarówno jej studenci jak i absolwenci (zmiana wystawy co dwa tygodnie). Muzyka zawsze dostosowana jest do sytuacji i klientów. Warto przyjść tam na randkę lub na spotkanie z paczką znajomych.