Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Kwota:






 

02_burek

 

Zbiórkę wspiera

interia_logo_new
 

Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej zbiórce karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 15 listopada do 31 grudnia 2017 roku. W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z województwa dolnośląskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, podlaskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego.

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami ogłasza zbiórkę środków za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki przebywające w hospicjum dla starych, schorowanych psów „Staruszkowo” przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

 


 


.

fundacja_bialystok

 

Hospicjum Staruszkowo
59-830 Olszyna, Krzewie Małe 27
tel. 533 106 996

 

Początkowo przytulisko dla psów „Staruszkowo” mieściło się w Karpaczu w prywatnym pensjonacie pani Krystyny. Niestety nad Staruszkowem zawisła groźba likwidacji, a z domu w Karpaczu chciał wyrzucić ją były mąż. Po nagłośnieniu sprawy przez media, tysiące osób zaangażowało się w zbiórkę pieniędzy dzięki, której zebrano niemal 200 tys. złotych i kupiono nowy dom w Krzewiu Małym. Przytulisko zapewnia umierającym i skrzywdzonym zwierzętom opiekę i godne warunki, w których mogą spędzić ostatnie chwile życia. W Staruszkowie mieszka aktualnie 47 psów i koty. Zawsze potrzeba mokrej karmy dla schorowanych, często bezzębnych czworonogów. Pani Krystyna z pomocą ludzi dobrej woli stara się gromadzić zapasy pożywienia – te jednak nie są duże. Stare, schorowane psy potrzebują także starą pościel, poszwy, prześcieradła i ręczniki. Przydadzą się środki czystości : proszek do prania , płyn do mycia podłóg, ręczniki papierowe itp.

.


.

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy dla bezdomnych zwierząt przebywających pod opieką Fundacji S.O.S. dla Zwierząt w Chorzowie Maciejkowicach.

 

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Alior Bank S.A.
Numer rachunku bankowego:

14 2490 0005 0000 4500 5927 8863

Tytuł wpłaty:

STA33

.


.
Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

 

Wpłać darowiznę przeznaczoną w całości na zakup karmy dla zwierząt z Hospicjum „Staruszkowo”

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy


.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

.


.
Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

paypal_

 


 

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”. Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.

 

 


 

>>> Powrót na stronę główną akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”