Burek sam nie poprosi o pomoc zbiórka karmy dla Fundacji „Ogon Do Góry” z Kołobrzegu | Fundacja PSI LOS

Oficjalny Partner Medialny Fundacji Psi Los


Kwota:

Regulamin przekazywania darowizn

Kwota:

02_burek

 

Zbiórkę wspiera

interia_logo_new
 

W okresie od 15 listopada 2017 do 15 stycznia 2018 roku Interia oraz Fundacja Psi Los organizowała V edycję ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. W zbiórce brały udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z województwa dolnośląskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami od pięciu lat wraz z portalem Interia organizuje zbiórkę środków za które zakupiona zostaje karma dla psów i kotów.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki przebywające pod opieką Fundacji „Ogon Do Góry” w Kołobrzegu przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

 


 


.

fundacja_ogon_do_gory

 

Fundacja „Ogon Do Góry”
78-100 Kołobrzeg, ul. Mazowiecka 34A/18
tel. 724 518 022

 

Łączy nas ogromna miłość do zwierząt i wszystko co robimy jest z myślą o nich i ich dobru. Połączyły nas zwierzęta, wszystkie poznałyśmy się podczas wolontariatu. Chcąc pomagać bardziej i z większą siłą stworzyłyśmy Fundację Ogon Do Góry. Naszym marzeniem jest by, wszystkie zwierzęta radośnie merdały zadowolonymi ogonami. Mamy ogromne plany i równie wielką nadzieję, że wszystkie je uda się zrealizować. Jednak nie uda nam się to bez pomocy ludzi. Najwyższa pora by powiedzieć, że pragniemy założyć schronisko dla zwierząt. Stworzyć miejsce, w którym wszystkie skrzywdzone zwierzęta znajdą miłość i opiekę oraz bezpieczne schronienie. Do tego celu potrzebne jest nam ogromne wsparcie darczyńców, gdyż prócz rąk do pracy, miłości do zwierząt i miliona pomysłów nie mamy nic. W naszych planach także jest stworzenie patrolu dla zwierząt by, móc przeprowadzać interwencje. Chciałybyśmy także przeprowadzać szkolenia z zakresu pomocy zwierzętom. To co najważniejsze to fakt , iż nie chcemy skupiać się tylko na psach i kotach, chciałybyśmy pomagać wszystkim ogoniastym.

.


.

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy dla bezdomnych zwierząt przebywających pod opieką Fundacji „Ogon Do Góry” w Kołobrzegu.

 

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Alior Bank S.A.
Numer rachunku bankowego:

14 2490 0005 0000 4500 5927 8863

Tytuł wpłaty:

ZKL22

.


.
Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

 

Wpłać darowiznę przeznaczoną w całości na zakup karmy dla zwierząt z Fundacji w Kołobrzegu

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy


.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

.


.
Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

paypal_

 


 

Darowiznę można także przekazać za pośrednictwem Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”. Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner.

 

 


 

UWAGA!
Serdecznie zapraszamy na stronę główną naszej akcji dostępną pod adresem www.burek.psilos.org znajdziecie tam ankietę za pomocą której możecie wybrać schronisko, przytulisko lub fundację, które od kanadyjskiej Firmy Chicopee otrzyma dodatkową nagrodę specjalną tj. 600 kg wysokoenergetycznej suchej karmy dla psów.